Filtru odpovídá celkem 10 škol
Královéhradecký kraj
Náchod (1)
Liberecký kraj
Liberec (1), Semily (1)
Moravskoslezský kraj
Karviná (1), Ostrava-město (1)
Olomoucký kraj
Olomouc (2), Prostějov (1)
Ústecký kraj
Most (1), Ústí nad Labem (1)
Zvolen druh Střední školy Zrušit filtr druhu školy
Zvolen obor Stavebnictví Zrušit filtr oboru

Seznam středních škol v ČR obor Stavebnictví

Střední škola stavební a technická, Ústí nad Labem, Čelakovského 5, příspěvková organizace
Ústí nad Labem
Střední škola

Stavebnictví , Technická zařízení budov , Mechanik seřizovač , Autoelektrikář , Elektrikář , Instalatér , Karosář , Kominík , Mechanik opravář motorových vozidel , Obráběč kovů , Operátor skladování , Strojní mechanik , Tesař , Truhlář , Zedník , Malířské a natěračské práce , Truhlářská a čalounická výroba , Zednické práce , Podnikání , Podnikání

Škola je držitelem titulu "Páteřní škola Ústeckého kraje". Spolupracuje s nejsilnějšími podniky (např. německá firma MAFFEL) a sociálními partnery, poskytuje výhodná stipendia a prostupnost vzdělávání, je proslulá vstřícným vztahem k žákovi, příznivou atmosférou a příkladnými mezilidskými vztahy. Kulturní, sportovní a jiné vyžití, vybavená posilovna. Získání řidičského průkazu za nejnižší ceny. Škola je partnerem firmy Metrostav, z čehož smluvním žákům plynou nadstandardní výhody. Škola je zařazena do motivačního programu Ústeckého kraje. Škola je držitelem prestižního titulu PÁTEŘNÍ ŠKOLA ÚSTECKÉHO KRAJE. Poskytuje řadu zcela ojedinělých a výjimečných výhod, které žáci NIKDE JINDE NENAJDOU. Je jedna z největších a nejoceňovanějších škol Ústeckého kraje. Spolupracuje s nejsilnějšími podniky a sociálními partnery, poskytuje výhodná stipendia a prostupnost vzdělání, je proslulá vstřícným vztahem k žákovi, příznivou atmosférou a příkladnými mezilidskými vztahy. Kulturní, sportovní a jiné vyžití, nic není problém. Vybavená posilovna. Získání řidičského průkazu za daleko nejnižší ceny. Uplatnitelnost absolventů na trhu práce dosahuje v některých oborech 100 procent! Škola je JEDINOU ŠKOLOU v Ústeckém kraji, která je partnerem firmy METROSTAV, z čehož smluvním žákům plynou nadstandardní, NIKDE JINDE nevídané a NIKDE JINDE neposkytnuté výhody (např. měsíční stipendium od firmy, tisícové bonusy za řádné studium, zdarma jízdenky, zdarma stravenky, zdarma ubytování, zdarma učební pomůcky a nářadí a pracovní oblečení - a to není všechno). Škola je navíc zařazena do MOTIVAČNÍHO PROGRAMU ÚSTECKÉHO KRAJE, kdy žáci vybraných oborů pobírají měsíční stipendium a ještě navíc i příspěvek na dojíždění! NA ŽÁDNÉ JINÉ STŘEDNÍ ŠKOLE NENAJDETE TAKOVÝ SOUHRN VÝHOD PRO ŽÁKY, JAKO U NÁS, TO VÁM GARANTUJEME!!! FIRMY PŘÍMO VOLAJÍ po řemeslnících, po odbornících stavařích a technicích. Přijďte mezi nás a BUDETE SI MOCI VYBÍRAT - máme čtyřleté maturitní obory, máme tříleté učební, firmami a podnikateli vyhledávané obory, máme nástavbové obory denní i dálkové! Škola spolupracuje s více než 100 firmami, z nichž jedna z nejsilnějších je německý gigant MAFFEL! Škola tak ve všech ohledech naplňuje své základní motto: SÍLA - SEBEVĚDOMÍ - ÚSPĚCH.
Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Most
Střední škola

Bezpečnostně právní činnost , Chovatelství , Ekonomika a podnikání , Elektrotechnika , Stavebnictví , Mechanik seřizovač , Elektrikář , Instalatér (Instalatér) , Jezdec a chovatel koní , Mechanik opravář motorových vozidel , Montér suchých staveb , Obráběč kovů , Operátor skladování , Strojní mechanik , Truhlář , Zedník , Zednické práce

DOD: 06.10.2014, 03.11.2014, 08.12.2014, 12.01.2015, 09.02.2015, 01.03.2015. Cena za 1 oběd 24 Kč. Střední škola technická je páteřní školou Ústeckého kraje. Škola má zavedený Integrovaný systém řízení a je držitelem certifikátů ISO 9001:2008 a OHSAS 18001:2007. Do oborů vzdělání s maturitní zkouškou budou žáci konat přijímací zkoušky - SCIO testy. Do oborů vzdělání s výučním listem budou žáci přijímáni bez přijímacích zkoušek. V průběhu studia škola umožňuje svým žákům získat řidičské oprávnění sk. B a C, svářečský průkaz, osvědčení znalosti vyhlášky č. 50/1978 Sb., absolvování paličského kurzu, kurzu svařování plastů apod. Celodenní stravování ve školní jídelně (snídaně, svačina, oběd s polévkou, svačina, večeře) 1 550 Kč/měsíc. Škola disponuje víceúčelovým sportovním zařízením, které tvoří atletický stadion, fotbalové hřiště s umělým povrchem, tenisová, volejbalová a basketbalová hřiště.
Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4
Prostějov
Střední škola

Elektrotechnika , Stavebnictví , Strojírenství , Mechanik seřizovač , Mechanik strojů a zařízení , Nástrojař , Obráběč kovů , Strojní mechanik (Zámečník) , Provozní technika

DOD: 26.11.2014, 14.1.2015. Škola je vybavena učebnou mikroprocesorové techniky, učebnou CAD/CAM systémů, kvalitními učebnami na výuku ICT, laboratořemi pro výuku kontroly a měření, elektrolaboratořemi, stavební laboratoří a fitness centrem. Pro výuku odborného výcviku a praxe jsou využívány dílny na Wolkerově ulici a na vrahovické ulici. Žáci mají možnost získat svářecí průkaz ve svářečské škole. Pro zajišťování odborného výcviku a praxe žáků spolupracujeme s firmami regionu. Firma MUBEA-HZP s.r.o. a Hanácké železárny a pérovny, a.s. nabízí žákům strojírenských oborů stipendijní programy. Žákům tříletých učebních oborů strojní mechanik, nástrojař a obráběč kovů je poskytována v průběhu jejich profesní přípravy finanční podpora z rozpočtu Olomouckého kraje. Žákům studijních oborů strojírenství, elektrotechnika, stavebnictví, mechanik seřizovač a mechanik strojů a zařízení budou od školního roku 2014/2015 poskytována prospěchová stipendia.
Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o.
Olomouc
Střední škola

Stavebnictví , Elektrikář-silnoproud , Instalatér , Klempíř , Kominík , Malíř a lakýrník , Podlahář , Sklenář , Strojní mechanik , Tesař , Zedník , Klempířské práce ve stavebnictví , Malířské a natěračské práce , Strojírenské práce , Zednické práce , Podnikání , Stavební provoz

DOD: sobota 7. 12. 2013 v obě od 9:00 do 13:00 hod. nebo kdykoliv po domluvě. Termín podání přihlášek pro nástavbové studium (pouze pro absolventy 3-letých učebních oborů SOU s výučním listem) je 20.3.2014. Dodatečné přijímací řízení na denní i nástavbové studium - do 31.8.2014. Výuka odborného výcviku probíhá v dílnách školy a u odborných firem. Nástavbové studium Podnikání - výuka 1x týdně v odpoledních hodinách. Stravování - automaty na teplé a studené nápoje, jídelní automat.
Střední škola stavební - HORSTAV
Olomouc
Střední škola

Stavebnictví

DOD: 27. a 28.11.2013, 31.1.2014. Přijetí ke studiu bez přijímacích zkoušek; zdarma netbook ke studiu; studijní prospěchová stipendia; nadstandartní vybavení IKT - multimediální učebny; projektování a vizualizace ve 2D/3D; CAD systémy; elektronické učebnice; adaptační a lyžařský kurz; sportovní a kulturní akce; exkurze a praxe u stavebních firem; účast na sportovních, modelářských, projektových a rozpočtářských soutěžích.
Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace
Ostrava
Střední škola

Geodézie a katastr nemovitostí , Stavebnictví , Technické lyceum

DOD: 22.11.14 od 9 do 13h; 9.12.14 od 9 - 11 a 13 -17h a 15.1.15 od 13 -17h. Škola využívá 5 učeben VT, jazyk.učebnu a další učebny. Využití internetu i v odpol. hodinách.K dispozici je velká tělocvična, posilovna i venk.hřiště. Lyžařský výcvik, odborné exkurze v ČR i zahraničí, exkurze a pobyty v zemích EU. Obory Stavebnictví a Geodézie spolupracují s odbornými firmami. Škola má vlastní bufet a obědy je možno odebírat ve školní jídelně na sousední SPŠCH. Podmínky přij. řízení budou stanoveny do konce měsíce ledna 2015 a zveřejněny na našem webu.
Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace
Havířov
Střední škola

Stavebnictví

DOD: Den otevřených dveří 13.12.2014 a 17.1.2015 a 28.1.2015. V žádném předmětu uvedeném na přihlášce nesmí být žák hodnocen horším stupněm nežli dobrý.
Integrovaná střední škola, Semily, 28.října 607, příspěvková organizace
Semily
Střední škola

Stavebnictví , Elektrikář , Instalatér , Klempíř , Tesař , Truhlář , Zedník , Pečovatelské služby , Podnikání , Podnikání

DOD: bude upřesněn na webu školy. Cena oběda pro žáka je 25,- Kč. Obor pečovatelské služby bude otevřen od školního roku 2012/2013. Bližší informace naleznete na webových stránkách školy.
Střední průmyslová škola stavební, příspěvková organizace
Liberec
Střední škola

Stavebnictví

DOD: pravidelně 2x ročně; MT: máme pouze obor končící maturitní zkouškou; PZ: ano; VT: silná výpočetní technika v rámci architektury a projektování staveb; Ubytování: možné v domově mládeže nedaleko školy; Stravování: možné v blízkosti školy; Dobrá možnost pokračovat ve studiu na VŠ.
Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební arch. Jana Letzela, Náchod, Pražská 931
Náchod
Střední škola

Stavebnictví , Klempíř , Malíř a lakýrník , Pokrývač , Tesař , Zedník

Vyšší odborná škola

Obnova stavebních památek , Pozemní stavby

DOD: 26.11.2011, dále individuální návštěvy dle tel. dohody; Stravování - ano (v areálu školy), cena oběda: 25,- Kč, večeře: 22,- Kč, snídaně: 15,- Kč; Ubytování - vlastní domov mládeže; Cena za ubytování 1400,- Kč/měs.; Cizí jazyky AJ, NJ