Filtru odpovídá celkem 24 škol
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha (6)
Jihočeský kraj
Český Krumlov (1), Tábor (1)
Jihomoravský kraj
Hodonín (2), Brno-město (1), Břeclav (1)
Karlovarský kraj
Karlovy Vary (1)
Liberecký kraj
Jablonec nad Nisou (1), Liberec (1)
Moravskoslezský kraj
Ostrava-město (1)
Olomoucký kraj
Olomouc (1), Šumperk (1)
Pardubický kraj
Pardubice (1)
Středočeský kraj
Kladno (1), Nymburk (1)
Ústecký kraj
Děčín (1), Litoměřice (1)
Zlínský kraj
Uherské Hradiště (1)
Druh školy (4)
Střední odborná škola , Vyšší odborná škola , Střední škola , Střední odborné učiliště
Zvolen obor Grafický design Zrušit filtr oboru

Seznam škol v ČR obor Grafický design

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
Střední odborná škola

Grafický design , Kamenosochařství , Modelářství a návrhářství obuvi a módních doplňků , Modelářství a návrhářství oděvů , Multimediální tvorba , Průmyslový design , Užitá fotografie a média , Užitá malba , Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu

DOD: 23.10.2014 (10:00 - 15:00), 19.12.2014 (10:00 - 15:00 hod.). Stravování: cena stravenky je 27 Kč/oběd; Ubytování: škola vytváří žákům solidní sociální zázemí na domově mládeže v Uherském Hradišti nebo ve Starém Městě. Provozovatelem je Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město.
Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.
Litoměřice
Střední škola

Gymnázium , Gymnázium , Ekonomika a podnikání (Finanční a daňový specialista) , Ekonomika a podnikání (Informační technologie) , Ekonomika a podnikání (Management sociálních služeb) , Ekonomika a podnikání (Pohřebnictví) , Grafický design , Nábytkářská a dřevařská výroba (Nábytkář) , Oděvnictví , Scénická a výstavní tvorba , Kosmetické služby , Aranžér , Kadeřník , Krejčí , Kuchař-číšník , Truhlář , Umělecký truhlář a řezbář , Ekonomika a podnikání (Finanční a daňový specialista) , Ekonomika a podnikání (Informační technologie) , Ekonomika a podnikání (Management sociálních služeb) , Ekonomika a podnikání (Pohřebnictví) , Podnikání , Podnikání (Informační technologie, finanční a daňový specilista) , Podnikání (Pohřebnictví) , Nábytkářská a dřevařská výroba (Nábytkář) , Podnikání , Podnikání (Informační technologie, finanční a daňový specialista) , Podnikání (Pohřebnictví) , Propagace , Vlasová kosmetika

DOD:.4.11.2014, 11.1.2015.
Vyšší odborná škola a Střední škola, Varnsdorf, příspěvková organizace
Varnsdorf
Střední škola

Bezpečnostně právní činnost , Cestovní ruch , Dopravní prostředky , Ekonomika a podnikání , Elektrotechnika , Grafický design , Hotelnictví , Informační technologie , Modelářství a návrhářství oděvů , Průmyslový design , Strojírenství , Technické lyceum , Veřejnosprávní činnost , Kosmetické služby , Masér sportovní a rekondiční , Mechanik elektrotechnik , Mechanik seřizovač , Elektrikář , Kadeřník , Karosář , Kuchař - číšník , Mechanik opravář motorových vozidel , Obráběč kovů , Rekondiční a sportovní masér , Strojní mechanik , Truhlář , Pečovatelské služby , Stravovací a ubytovací služby , Zahradnické práce , Zednické práce , Bezpečnostně právní činnost , Hotelnictví , Podnikání , Provozní elektrotechnika , Provozní technika , Podnikání , Provozní technika (výuka - středisko Karolíny Světlé)

Vyšší odborná škola

Bezpečnostně právní činnost , Cestovní ruch , Cestovní ruch , Informační technologie , Informační technologie , Počítačová grafika v technických oborech , Počítačová grafika v technických oborech , Strojírenství s využitím CAD a CAM , Veřejnosprávní činnosti , Veřejnosprávní činnosti , Výroba, přenos a užití elektrické energie , Výroba, přenos a užití elektrické energie

DOD: 21.11.2014 a 23.1. 2015. Ubytování a stravování zajištěno v budově školy. Možnost provozování volnočasových aktivit, účast na lyžařských, vodáckých a dalších kurzech. U oboru Bezpečnostně právní činnost se konají přijímací zkoušky - test všeobecně vzdělávacích předmětů, psychologický test a test fyzické připravenosti. Fashion Design - umělecký obor - talentové zkoušky- kresba tužkou podle skutečnosti, barevná kompozice a posouzení domácích výtvarných prací. Škola je zapojena do zahraniční spolupráce se zeměmi EU včetně výměnných stáží, projektové činnosti atd. Součástí školy je vzdělávací středisko s hotelem a restaurací a rekreační středisko ve Sloupu v Čechách. Při škole působí konzultační středisko UJEP Ústí nad Labem. Hotelnictví a turismus - zaměření-řízení hotelového provozu. Cestovní ruch - zaměření- průvodce - animátor, bezpečnostně právní činnost- zaměření - bodyguard- osobní ochránce a bezpečnost a právo.Veřejnosprávní činnost- zaměření- diplomatické služby a veřejná správa a mediální komunikace a public relations. Ekonomika a podnikání - zaměření- komerční právo. Kosmetické služby - zaměření - kosmetička - vizážistka. Masér sportovní a rekondiční - zaměření - sportovní fyzioterapeut. Kuchař - číšník- zaměření - kombinovaný obor kuchař- číšník, kuchař a číšník, servírka. Zaměření oborů budou otevírána dle zájmu žáků. Hotelnictví a Bezpečnostně právní činnost i dálková forma studia.
Střední škola oděvního a grafického designu, Lysá nad Labem, Stžiště 475
Lysá nad Labem
Střední škola

Grafický design , Modelářství a návrhářství oděvů (Oděvní design) , Textilní výtvarnictví (Design interiéru a bytových doplňků) , Podnikání

DOD: 10.10.2013; 19.10.2013; 13.11.2013 - vždy od 14.00 hodin do 18.00 hodin, v sobotu od 10.00 hodin do 13.00 hodin. Talentové zkoušky se konají v lednu 2014. Přihlášky nutno zaslat do 30.11.2013. Pro uchazeče o přijetí na výtvarné obory škola pořádá přípravný kurz před talentovou zkouškou. Podnikání - dálkové nástavbové studium - konzultace 1 x za 14 dní.
1. Kladenská soukromá střední odborná škola (1.KŠPA), s.r.o.
Kladno
Střední odborná škola

Cestovní ruch , Ekonomika a podnikání (Management sportu) , Ekonomika a podnikání (Podnikání) , Grafický design , Informační technologie , Veřejnosprávní činnost , Cestovní ruch , Informační technologie , Veřejnosprávní činnost , Podnikání , Podnikání

DOD: ? Stravování zajištěno na 4. ZŠ (cena oběda je 23,-Kč). Talentové zkoušky se konají na obor Grafický design. Přijímací zkoušky se nekonají.Bezbariérový přístup. Způsob úhrady školného (splátkový kalendář). Individuální vzdělávací plány pro sportovce, talentované žáky. Nástavbové studium pro všechny výuční obory.
SOŠ cestovního ruchu, s. r. o. Pardubice
Pardubice
Střední odborná škola

Cestovní ruch , Grafický design , Cestovní ruch

DOD 21. 10. 2011, 12. 11. 2011, 24. 1. 2012. Ubytování v Domovech mládeže Rožkova ul., Rybitví nebo Ohrazenice. Každý rok se konají tematické zájezdy, škola připravuje na mezinárodní zkoušky PET, FCE ZD, DELF a DELE, možnost získání státní zkoušky v psaní na klávesnici, získání certifikátu průvodce CR, stáže LdV ve Slovinsku, Itálii, Něměcku, Španělsku, odborné praxe v zahraničí, v reklamních agenturách.
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1
Šumperk
Střední škola

Elektrotechnika , Grafický design , Informační technologie , Průmyslový design , Strojírenství , Technické lyceum

Vyšší odborná škola

Informační technologie (Aplikace výpočetní techniky)

DOD : SPŠ - obory vzdělání : Grafický design, Průmyslový design : 20.10. - 23.10. 2014. Obory : Strojírenství, Elektrotechnika, Informační technologie, Technické lyceum : 1.12. - 5.12. 2014. VOŠ - obor vzdělání : Informační technologie - 18.3. 2015.
Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o.
Olomouc
Střední škola

Ekonomika a podnikání (Bankovnictví a pojišťovnictví) , Ekonomika a podnikání (Účetní a daňový specialista) , Grafický design , Scénická a výstavní tvorba (Výstavní tvorba a bytový design) , Gastronomie (Číšník-barman) , Gastronomie (Kuchař) , Obchodník (Internetový obchod) , Obchodník (Realitní makléř) , Aranžér (Florista) , Kuchař-číšník , Kuchař-číšník (Číšník-barman) , Kuchař-číšník (Kuchař) , Prodavač (Smíšené a průmyslové zboží) , Ekonomika a podnikání (Bankovnictví a pojišťovnictví) , Ekonomika a podnikání (Účetní a daňový specialista)

Získejte jistotu - vsaďte na kvalitu. DOD: 14.11.2013 a 13.2.2014 ( 9:00 - 17:00 hod.). Po domluvě je kdykoliv možná individuální prohlídka školy. V budově školy je k dispozici školní bufet. Stravování a ubytování zajištěno. Od září 2013 u oboru Obchodník škola nabízí nová atraktivní zaměření. Pro zájemce o studium výtvarných oborů škola nabízí přípravné kurzy. Žáci výtvarných oborů budou přijímáni ke studiu na základě výsledků TZ. Žáci ostatních oborů budou přijímáni na základě výsledků na ZŠ až do naplnění kapacity oboru. Školné s možností splátkového kalendáře, zvýhodnění pro sociálně slabé. Možnost získání profesní kvalifikace jako kvalifikačních předpokladů pro složení závěrečné zkoušky v oboru s VL bez nutnosti absolvovat studium ve škole v oboru 65-51-H/01 Kuchař-číšník nebo v oboru 66-51-H/01 Specialista maloobchodu. Dálkové studium probíhá 1 x týdně v odpoledních hodinách. Škola nabízí kvalitní vzdělání dostupné všem.
AVE ART Ostrava, soukromá Střední umělecká škola a Základní umělecká škola, s.r.o.
Ostrava
Střední škola

Design interiéru , Grafický design , Grafický design (Animovaný film se základy grafiky) , Průmyslový design , Řezbářství (Design a tvarování dřeva) , Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu (Keramický design) , Výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů (Umělecké kovářství)

V rámci přijímacího řízení konají zájemci o studium talentové zkoušky z kresby, malby a modelování. Součástí zkoušky je hodnocení 20 kusů domácích prací. Prohlídka školy je možná kdykoliv po předchozí telefonické domluvě. Studenti všech oborů absolvují v rámci studia předmět počítačové navrhování s cílem zvládnout práci a následné vizualizace v programu 3D. Studenti pravidelně vystavují v městech našeho kraje, v mnohých částech Moravy, Čech, Slovenska a Polska. Škola spolupracuje se školami v Polsku, v Bratislavě, hradem Helfštýn, Hukvaldy apod.
Střední umělecká škola v Liberci s.r.o.
Liberec
Střední škola

Grafický design , Užitá fotografie a média

Akreditovaná umělecká škola se zaměřením na grafický design, užitou fotografii a média, kresbu, malbu, grafický design, web design, fotografii, filmovou tvorbu, počítačovou grafiku. Výtvarné kurzy, exkurze, výstavy, lyžařské kurzy, rodinné prostředí školy a tradicí. Uplatnění absolventů v grafických studiích, tiskárnách, reklamě, TV a další studium na VŠ.
Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace
Jablonec nad Nisou
Střední odborná škola

Grafický design , Tvorba a vzorování bižuterie (Styl - bižuterie - design)

Vyšší odborná škola

Ražená medaile a mince

DOD: říjen 2014, po předchozí domluvě kdykoliv. Přesné informace k přijímacímu řízení na www.supsavos.cz. Ubytování - DM při SŠŘS, Smetanova 66. Stravování - Scolarest při SŠŘS, Smetanova 66 (32,50 Kč/oběd). Jsou přijímáni PŠD na základě TZ (kresba zátiší, kresba zpaměti, modelování, VZ, PO a předložení domácích prací), přihlíží se k prospěchu ze ZŠ. Škola pořádá přípravný kurz k TZ (září-prosinec). 82-41-M/15 TVORBA A VZOROVÁNÍ BIŽUTERIE – GRAFICKÉ A PLASTICKÉ RYTÍ KOVŮ Obor je zaměřen na plastické a plošné rytí do nejrůznějších druhů kovů. V odborných předmětech je kladen důraz na plastické i grafické vyjadřování. Žák je v odborných předmětech veden k samostatnému řešení designu plaket, odznaků, bižuterních komponentů a seznámí se i s klasickými grafickými technikami. Technická vybavenost dílen umožňuje realizovat veškeré výtvarné návrhy. 82-41-M/15 TVORBA A VZOROVÁNÍ BIŽUTERIE – DESIGN BIŽUTERIE A MÓDNÍHO DOPLŇKU Žáci se učí samostatně navrhovat design nejrůznějších módních doplňků a drobných užitkových předmětů. Pomocí sklářských malířských technik a moderních zušlechťovacích technologií realizují v praktické výuce návrhy v neomezené škále materiálů používaných v bižuterním a sklářském průmyslu. 82-41-M/15 TVORBA A VZOROVÁNÍ BIŽUTERIE – KOV A ŠPERK V odborných výtvarných předmětech jsou žáci vedeni k tvorbě samostatného designu uměleckých originálů v oblasti autorských šperků, módních doplňků, drahé bižuterie a drobných užitkových předmětů. Praktická výuka v dílnách směřuje k uměleckořemeslné realizaci v barevných a drahých kovech. 82-41-M/05 GRAFICKÝ DESIGN Obor reaguje na aktuální potřebu výtvarně schopných grafiků v oblasti propagačního designu a je zaměřen na navrhování a realizaci nejrůznějších propagačních materiálů. Žáci si osvojují náročné grafické počítačové programy, které jsou prostředkem k tvorbě a realizaci logotypů, exkluzivních obalů, reklamy, plakátů, letáků atd. Nedílnou součástí výuky jsou předměty kresba, navrhování a písmo."
Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary
Karlovy Vary
Střední odborná škola

Aplikovaná chemie , Ekologie a životní prostředí , Grafický design , Modelářství a návrhářství oděvů (Oděvní design) , Technologie keramiky , Užitá fotografie a média , Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu (Design keramiky a porcelánu)

Střední odborná škola

Sklář - výrobce a zušlechťovatel skla , Výrobce a dekoratér keramiky

Škola je nejstarší průmyslovou keramickou školou v ČR a pro některé obory jedinečnou nejen v našem kraji,ale i v celé České republice.Nabízí vzdělání v několika technických, uměleckoprůmyslových a uměleckořemeslných oborech zakončených závěrečnou nebo maturitní zkouškou. Disponuje kvalitním technickým vybavením pro výuku odborných praxí, výpočetní a propagační grafiky. Žáci mohou volit z nabídky cizích jazyků.
Střední škola Strážnice
Strážnice
Střední odborné učiliště

Grafický design , Modelářství a návrhářství oděvů , Oděvnictví (Oděvní a interiérový design) , Strojírenství (CAD a CAM systémy) , Aranžér (Aranžér - propagační tvorba) , Podnikání

DOD:16. 10., 8. 11., 20. 11., 4. 12. 2014; 8. 1., 15. 1., 24. 1., 5. 2. 2015, lze i individuálně po telef.dohodě. Nový ŠVP: Oděvní a interiérový design a CAD a CAM systémy ve strojírenství.Připravujeme nový ŠVP Technické lyceum. Podrobné info o oborech viz www. Výuka oborů Model. a návrh. oděvů, Grafický design, Oděv. a interiérový design, Aranžér a Podnikání-na pracovišti Úprkova 1733, Strážnice. Strojírenství a Technická lyceum-pracoviště J.Skácela 890.Široká nabídka nadstandardu a zájm. vzděl. (např. interiér,tvorby,Fotografie, 3D model.). Nově zrekonstrovaný domov mládeže.
Střední škola průmyslová a umělecká
Hodonín
Střední odborná škola

Grafický design , Stavebnictví (Stavebnictví - pozemní stavby) , Technické lyceum (Technické lyceum s rozšířenou výukou informatiky) , Užitá malba (Užitá malba v architektuře a propagaci)

DOD: Výtvarné obory pátek 18.10.2013 a sobota 19.10.2013; Technické obory pátek 29.11.2013 a sobota 30.11.2013.
Soukromá střední průmyslová škola Břeclav, spol. s r. o. CULTUS
Břeclav
Střední škola

Grafický design , Průmyslový design , Strojírenství , Strojírenství , Provozní technika

DOD: Po telefonické domluvě kdykoliv.
Střední škola umění a designu, stylu a módy a VOŠ, Brno
Brno
Střední odborná škola

Design interiéru , Grafický design , Grafický design - ilustrace , Grafický design (Motion design) , Modelářství a návrhářství oděvů (Design oděvu) , Modelářství a návrhářství oděvů (Fashion laboratory) , Průmyslový design , Scénická a výstavní tvorba , Textilní výtvarnictví (Design interiéru a textilu) , Textilnictví (Obchodní podnikání a propagace) , Užitá fotografie a média , Užitá malba

Vyšší odborná škola

Konzervování a restaurování keramiky , Konzervování a restaurování malířských a dekorativních technik , Konzervování a restaurování nábytku a nepolychromované dřevořezby , Oděvní a textilní design

DOD: Budova Husova 10 - 21. 10. 2014, 23. 6. 2015. Budova Francouzská 101 - 21. 10. 2014, 26. 11. 2014.Škola disponuje velmi dobře vybaveným zázemím ateliérů a odborných učeben.
Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně, Písecká 203
Bechyně
Střední odborná škola

Grafický design , Multimediální tvorba , Průmyslový design , Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu (Keramický design) , Výrobce a dekoratér keramiky

Den otevřených dveří: 6.10.2014, 3.11.2014 a 9.2.2015. Škola nabízí čtyři výtvarné studijní obory a jeden učňovský obor. Součástí školy je domov mládeže s jídelnou. Přípravné kurzy k talentovým zkouškám 18.10.2014 a 16.11.2014 od 9.00 do 16.00 hod. Studenti mají možnost výběru druhého cizího jazyka, od pondělí do čtvrtka mohou bezplatně navštěvovat kroužky na DM i ve škole.
Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109
Český Krumlov
Střední odborná škola

Grafický design , Kamenosochařství (Kamenosochařská tvorba) , Scénická a výstavní tvorba (Scénická, interiérová a výstavní tvorba) , Užitá fotografie a média (Užitá klasická a digitální fotografie) , Užitá malba (Klasická malba a nové technologie) , Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu (Design keramiky a porcelánu) , Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu (Plastická tvorba)

DOD: 7.října 2014, 15.října 2014, 23.října 2014 - vždy 12.00 - 16.00 hod. Ubytování - DM Gymnázium Č.Krumlov, priváty (viz webové stránky školy), stravování - obědy jsou zajištěny na SOŠZ a SOU Č.Krumlov.
Střední škola Náhorní, 182 00 Praha 8, U Měšťanských škol 525/1
Praha
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání , Grafický design , Knihkupectví , Aranžér , Propagace

DOD : 12.10.2011 , 5.11.2011 , 25.1.2012
Soukromá střední umělecká škola designu, s.r.o.
Praha
Střední odborná škola

Grafický design , Modelářství a návrhářství oděvů , Užitá malba

DOD: po dohodě s ředitelkou školy .Individuální přístup, výstavní činnost, vstupní konzultace s ředitelkou školy.