Filtru odpovídá celkem 17 škol
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha (1)
Liberecký kraj
Česká Lípa (1)
Plzeňský kraj
Domažlice (4), Tachov (4), Rokycany (2), Klatovy (2), Plzeň-město (2)
Středočeský kraj
Praha-západ (1)
Ústecký kraj
Teplice (5)
Druh školy (3)
Střední odborné učiliště , Střední odborná škola , Střední škola
Zvolen obor Podnikání (Podnikání) Zrušit filtr oboru

Seznam škol v ČR obor Podnikání (Podnikání)

Střední škola technická AGC a.s.
Teplice
Střední odborné učiliště

Elektrikář (Elektrikář) , Mechanik elektrotechnik (Mechanik elektrotechnik) , Podnikání (Podnikání) , Elektrikář

Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (Ekonomika a podnikání) , Informační technologie (Informační technologie) , Předškolní a mimoškolní pedagogika , Předškolní a mimoškolní pedagogika

DOD: Týden otevřených dveří 1.- 4.12.2014 vždy 13.00 - 16.30, dále sobota dne 10.1.2015 od 9.00 do 13.00hod. Škola je velmi dobře vybavena, v současnosti 180 počítačů slouží přímo výuce . Ve spolupráci s FK Teplice - fotbalové třídy, zlepšené tréninkové podmínky - úprava rozvrhu. Pro podporu výuky využívány DUMy a LMS Moodle. V prostorách školy se nachází kantýna a nápojové automaty. Pedagogický sbor je vysoce kvalifikovaný a stabilní. Ubytování je zajištěno v Domově mládeže SŠ stavební v Teplicích. Podmínky a možnosti - více na našich webových stránkách. podrobné podmínky k přijímacímu řízení na URL: http:/www1.skola-agc.cz/wordpress/.
Střední škola stavební,Teplice, příspěvková organizace
Teplice
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (Ekonomika a podnikání) , Nábytkářská a dřevařská výroba (Nábytkářská a dřevařská výroba) , Autoelektrikář (Autoelektrikář) , Elektrikář (Elektrikář) , Instalatér (Instalatér) , Karosář (Karosář) , Klempíř (Klempíř) , Malíř a lakýrník (Malíř a lakýrník) , Mechanik opravář motorových vozidel (Mechanik opravář motorových vozidel) , Obráběč kovů (Obráběč kovů) , Podlahář (Podlahář) , Strojní mechanik (Strojní mechanik) , Truhlář (Truhlář) , Zedník (Zedník) , Malířské a natěračské práce (Malířské a natěračské práce) , Strojírenské práce (Strojírenské práce) , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářská a čalounická výroba) , Zahradnické práce (Zahradnické práce) , Zednické práce (Zednické práce) , Stavební práce (Stavební práce) , Podnikání (Podnikání) , Provozní technika (Provozní technika) , Stavební provoz (Stavební provoz)

Místa poskytovaného vzdělávání nebo školských služeb: 1. Fr.Šrámka 1350,415 02 Teplice, 2. Kubicových 2, 419 01 Duchcov, 3.Tyršova 57, 419 01 Duchcov, 4. Na Příkopě 77, 417 41 Krupka .
Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
Teplice
Střední škola

Grafický design (Grafický design) , Kosmetické služby (Kosmetické služby) , Obchodník (Obchodník) , Aranžér (Aranžér) , Kadeřník (Kadeřník) , Prodavač (Prodavač) , Šití oděvů (Šití oděvů) , Podnikání (Podnikání) , Podnikání (Podnikání)

Obědy jsou poskytovány v jídelně HŠ - Dobrovolců (vedle gymnázia).
Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, příspěvková organizace
Teplice
Střední škola

Dopravní prostředky (Dopravní prostředky) , Hotelnictví (Hotelnictví) , Informační technologie (Informační technologie) , Obchodní akademie (Obchodní akademie) , Strojírenství (Strojírenství) , Cukrář (Cukrář) , Číšník, servírka (Číšník, servírka) , Kuchař (Kuchař) , Podnikání (Podnikání)

Maturitní obory: Přijímací zkouška dle jednotného zadání z M a ČJ, stanovená zřizovatelem školy, případně jiná forma přijímací zkoušky stanovená MŠMT. Dodavatel zatím není znám. Termín upřesníme na základě rozhodnutí zřizovatele školy 7/8 2014 Přijímací zkoušky pro nástavbové studium se nekonají. Pořadí uchazečů o studium určí průměr vysvědčení z 2. Pololetí 2. Ročníku SŠ a 1. Pololetí 3. Ročníku SŠ. Přijímací zkoušky pro učební obory se nekonají. Pořadí uchazečů o stadium určí průměr vysvědčení z 2.pol. 8.třídy ZŠ a 1.pol. 9.třídy ZŠ. V průběhu studia je možno na HŠ absolvovat barmanský a sommeliérský kurz, výměnné pobyty v zahraničí, tematické zájezdy, lyžařský a vodácký kurz. OA - spolupráce se zahraničními partnery, státní zkoušky z psaní na klávesnici, úvodní seznamovací kurz pro I.roč. školní studentský parlament, SPŠ - výuka informačních technologií, odborná praxe ve II. a III. roč., sportovně turistický kurz pro III.roč., Příprava k přijímacím zkouškám na VŠ, ICT zajištění 11 učeben s VT, připojení na internet, wifi školní i žákovská Dny otevřených dveří: 3.12.2014 /od 9-17hod/, 11.1.2014 /9-14hod, sobota/ Další významné akce školy: Gastroden 27.11.2014-pouze HŠ, Studenstský autosalon 2.10.2014-pouze SPŠ, Autosalon SPŠ-24.6.2015
Střední odborné učiliště potravinářské Jílové u Prahy, příspěvková organizace
Jílové u Prahy
Střední odborné učiliště

Gastronomie (Číšník-servírka) , Cukrář (Cukrář- cukrovinkář) , Kuchař - číšník (Kuchař) , Kuchař - číšník (Kuchař, číšník) , Prodavač (Prodavač smíšeného zboží) , Podnikání (Podnikání)

1.DOD se uskuteční 3.12.13, 23.1.,14.2.,a 18.2.2014 od 10.00 - 17.00 hod., jiné dny dle dohody. 2.Stravné 32 Kč oběd, 82 Kč.celodenní strava. 3.Škola, domov mládeže, školní jídelna a ředitelství s dílnami jsou umístěné v jednom areálu, individuální přístup k žákům, bereme ohled na specifické poruchy učení.
Střední škola, Bor, Plzeňská 231
Bor
Střední škola

Autoelektrikář (Autoelektrikář) , Kuchař - číšník (Kuchař - číšník) , Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) , Opravář zemědělských strojů (Opravář zemědělských strojů) , Podnikání (Podnikání) , Podnikání (Podnikání)

DOD: 20.11.2014 (7:30 - 14:00 hod.). Školu lze navštívit v průběhu celého školního roku po předchozí domluvě. Stravování - pouze obědy. Pro obor Kuchař - číšník nutný zdravotní průkaz. U všech oborů teorie a odborný výcvik ve školských zařízeních v Boru. U oboru Opravář zemědělských strojů škola poskytuje bezplatně přípravu pro získání řidičského oprávnění skupiny B,C,T a bezplatně svářečský kurz. U oboru Automechanik pro řidičské oprávnění skupiny B,C, svářečský kurz za zvýhodněný poplatek. Výuka cizích jazyků je přizpůsobena i začátečníkům. U oboru Kuchař - číšník možnost bezplatně absolvovat základy cukrářské výroby a za zvýhodněný poplatek barmanský kurz. Žáci ostatních oborů mohou za zvýhodněnou cenu získat vazačský průkaz a oprávnění pro řízení vysokozdvižných vozíků. Pro skupinu A,E,T možno získat řidičské oprávnění za zvýhodněný poplatek po výuce.
Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1
Tachov
Střední škola

Informační technologie (Aplikovaná informační technologie) , Strojírenství (Strojírenství) , Technická zařízení budov (Technická zařízení budov) , Elektrikář - silnoproud (Elektrikář - silnoproud) , Obráběč kovů (Obráběč kovů) , Strojní mechanik (Strojní mechanik) , Truhlář (Truhlář) , Zedník (Zedník) , Podnikání (Podnikání)

DOD: 21.11.2014. Informační dny - každý pátek v lednu 2015. Ubytování zajištěno v domově mládeže. Školní stravování - cena 29,- Kč/oběd. Komplexní výuka - teorie s odborným výcvikem; praktické vyučování na smluvních pracovištích v provozech firem. Obor Obráběč kovů zaměřen na obsluhu a základy programování CNC strojů. Pro uchazeče s výučním listem - obor Podnikání ve formě tříletého dálkového studia. Možnost individuálního vzdělávacího plánu pro doplnění kvalifikace.Vedení školy zajímá uplatnění absolventů. Učebny vybaveny audiovizuální technikou. Inovace vzdělávání podporována digitálními technologiemi. Dokončení dostavby výukových prostor a dovybavení technologiemi v hodnotě 41 mil. Kč. Při škole pracuje sdružení firem TEO, které podporuje školní i mimoškolní aktivity. Žáci s výborným prospěchem získávají nárok na stipendium školy i sdružení TEO. Úspěšní žáci obdrží certifikáty a osvědčení o další specifikaci - všichni absolventi získávají Europass. Účast v odborných soutěžích. Technické kroužky pro žáky školy i ZŠ. Spolupráce se zaměstnavateli i s vysokými školami. Bohaté sportovní aktivity, lyžařský a turistický kurz. Škola oceňuje zájem a aktivitu žáků s podporou jejich talentu.
Střední odborné učiliště a Základní škola, Planá, Kostelní 129
Planá
Střední odborné učiliště

Cukrář (Cukrář) , Operátor skladování (Operátor skladování) , Ošetřovatel (Ošetřovatel) , Řezník - uzenář (Řezník - uzenář) , Malířské a natěračské práce (Malířské a natěračské práce) , Pečovatelské služby (Pečovatelské služby) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce) , Zahradnické práce (Zahradnické práce) , Zednické práce (Zednické práce) , Provozní služby (Provozní služby - pokojská) , Podnikání (Podnikání)

DOD: bude upřesněno v září 2014 (00:00 - 00:00 hod.). Školu lze navštívit kdykoliv během školního roku - nejlépe po předchozí domluvě. Do všech oborů přijímáni žáci bez přijímacích zkoušek. K ubytování žáků slouží domov mládeže hotelového typu. Pro uchazeče s výučním listem (kód oboru H) maturitní obor Podnikání - dvouleté denní studium. Výuka oborů vzdělání podle školního vzdělávacího programu.Praktická výuka v prvních ročnících probíhá ve vlastním výukovém prostředí, od druhého ročníku ve firmách smluvních partnerů. Studium je doplněno kulturními i sportovními aktivitami. Rodinné prostředí školy zajišťuje spolupráci s rodiči a ochranu žáků před škodlivými vlivy.
Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III
Rokycany
Střední škola

Gastronomie (Gastronomické služby) , Mechanik seřizovač (Mechanik seřizovač) , Obchodník (Obchodník - podnikatel) , Kuchař-číšník (Kuchař-číšník) , Lesní mechanizátor (Lesní mechanizátor) , Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) , Obráběč kovů (Obráběč kovů) , Opravář zemědělských strojů (Opravář zemědělských strojů) , Prodavač (Prodavač - smíšené zboží) , Strojní mechanik (Zámečník) , Podnikání (Podnikání) , Podnikání (Podnikání) , Provozní technika (Provozní technika)

Den otevřených dveří: 27.11. - 28.11.2014 od 8,00 - 17,00 hod. a 29.11.2014 od 8,00 - 12,00 hod. Žáci v oborech vzdělání poskytujících střední vzdělání s maturitní zkouškou budou přijímáni bez přijímacích zkoušek. Od 1.7.2014 sloučení se SOU lesnickým a zemědělským.
Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.
Plzeň
Střední škola

Cestovní ruch (Animátor) , Hotelnictví (Hotelnictví) , Kuchař-číšník (Kuchař-číšník-barman) , Podnikání (Podnikání) , Podnikání (Podnikání)

DOD: 26.11.2014 (10.00-17.30 hod.)10.12.2014 (10.00-14.00), 16.1.2015 (13.00-16.00),17.1.2015 (9.00-12.00), 13.2.2015(13.00-16.00) a 14.2.2015(9.00-12.00). Návštěvy školních tříd a jednotlivců nebo menších skupin je možné dohodnout telef. i mimo DOD. Přijetí bez PZ-prospěch 1.pol.9tř. ZŠ. Stravování celoden. 71,-Kč, oběd 36,-Kč. Při výuce je kladen důraz na individuální přístup k žákovi. Žákům je k dispozici eletron. knihovna, ve které najdou veškeré studijní materiály a zkuš. testy, k jejímu používání dostane žák tablet. Škola je certifikovanou osobou podle zákona č. 179/2006 Sb. o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání pro dílčí kvalifikace v oboru Gastronomie (po jejich úspěšném absolvování lze složit závěrečné zkoušky a získat výuční list v oboru Kuchař-číšník) a Průvodce cestovního ruchu.
Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313
Horažďovice
Střední škola

Grafický design (Grafický design) , Gastronomie (Gastronomie) , Aranžér (Aranžér) , Cukrář (Cukrář) , Kuchař-číšník (Kuchař-číšník) , Opravář zemědělských strojů (Opravář zemědělských strojů) , Podnikání (Podnikání)

DOD 7.11.2014, 12.12.2014 Celodenní strava 64,-Kč.
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761
Sušice
Střední odborné učiliště

Aplikovaná chemie (Aplikovaná chemie) , Cestovní ruch (Cestovní ruch) , Elektrotechnika (Elektrotechnika) , Sociální činnost (Sociální činnost) , Autoelektrikář (Autoelektrikář) , Elektrikář (Elektrikář) , Instalatér (Instalatér) , Kadeřník (Kadeřník) , Kuchař-číšník (Kuchař-číšník) , Mechanik opravář motorových vozidel (Mechanik opravář motorových vozidel) , Opravář zemědělských strojů (Opravář zemědělských strojů) , Truhlář (Truhlář) , Zedník (Zedník) , Podnikání (Podnikání)

DOD: 4.11.2014 (8.00-13.00h KD Sokolovna), 28.11.2014 (8.00-16.00h v prostorách školy), 9.1.2015 (8.00-14.00h v prostorách školy).
Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640
Domažlice
Střední odborné učiliště

Gastronomie (Gastronomie) , Kosmetické služby (Kosmetické služby) , Mechanik seřizovač (Mechanik seřizovač) , Obchodník (Logistik a finanční poradce) , Kadeřník (Kadeřník) , Kuchař-číšník (Kuchař-číšník) , Obráběč kovů (Obráběč kovů) , Operátor skladování (Logistik - operátor skladu, MPV Domažlice i Stod) , Strojní mechanik (Strojní mechanik) , Truhlář (Truhlář) , Podnikání (Podnikání)

Střední odborné učiliště

Elektromechanik pro zařízení a přístroje (Mechanik informačních a bezpečnostních systémů - místo poskyt. vzděl. Stod) , Kadeřník (místo poskytování vzdělání Stod) , Kuchař - číšník (místo poskytování vzdělání Stod) , Podnikání (místo poskytování vzdělání Stod)

Dny otevřených dveří se budou konat v Domažlicích 14. 11. 2014 a 3. 12. 2014, ve Stodě 14. 11. 2014 a 15. 1. 2015, kdy zájemci o studium mohou navštívit prostory školy, vše si prohlédnout, pohovořit s učiteli a s žáky a vyzkoušet si jednotlivé činnosti. Cena stravování: Domažlice - 26,-Kč/oběd, MPV Stod - 30,- Kč/oběd a 80,-Kč/celodenní.
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horšovský Týn, Littrowa 122
Horšovský Týn
Střední odborná škola

Agropodnikání (Agropodnikání) , Předškolní a mimoškolní pedagogika (Předškolní a mimoškolní pedagogika) , Stavebnictví (Pozemní stavitelství) , Cukrář (Cukrář) , Kuchař-číšník (Kuchař - číšník) , Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) , Opravář zemědělských strojů (Opravář zemědělských strojů) , Zedník (Zedník) , Podnikání (Podnikání)

Den otevřených dveří 5. 12. 2014 (9:00 - 17:00 hod.), návštěva školy možná kdykoli v průběhu školního roku. Počítače a internet volně přístupné v každé třídě. Možné získat evropský počítačový certifikát ECDL. Cena za stravování: oběd 28 Kč, celodenní 74 Kč. Absolvent získá: Mechanik opravář motorových vozidel - zdarma ŘP sk. B a C, možnost získání profesního průkazu (v rámci nástavbového studia), možnost získání svářečského průkazu (za 3 000 Kč). Opravář zemědělských strojů - zdarma ŘP sk. B, T a C, možnost získání profesního průkazu (v rámci nástavbového studia), zdarma svářečské zkoušky - autogen, CO2. Kuchař - číšník - odborný výcvik probíhá ve vlastním penzionu (provoz zajišťují jen žáci pod vedením učitelů), možnost absolvovat barmanský kurz za poplatek. Agropodnikání - zdarma ŘP sk. B a T, je možné složit myslivecké zkoušky, absolvovat praxi v Německu nebo Švýcarsku. Zedník - odměna za produktivní práci až 1 500 Kč měsíčně. MOŽNOST ZÍSKÁNÍ STIPENDIA V OBORECH: Opravář zemědělských strojů, Kuchař - číšník. VLASTNÍ: autoškola, autodílny, svářečská škola, penzion, malý hospodářský dvůr, studentská firma.
Soukromá střední odborná škola a Gymnázium Bean s.r.o.
Staňkov
Střední odborná škola

Gymnázium (Programování) , Obchodní akademie (Cestovní ruch, Veřejná správa a právo, Provoz diplomatických služeb) , Obchodní akademie (Cestovní ruch, Veřejná správa a právo, Provoz diplomatických služeb)) , Podnikání (Podnikání) , Podnikání (Podnikání) , Kominík (Kominické práce)

DOD: 14. 12. 2013 a 11. 1. 2014. Ubytování zajištěno: ISŠ Stod - 800,- Kč, stravování 700,- Kč. Škola připlácí studentům na oběd denně částku 4,10 Kč. Stravování v budově školy. Úhrada školného je možná ve splátkách. V budově školy je zajištěn bezbariérový přístup. P o z n á m k y pro uchazeče s PŠD: Obor Obchodní akademie - výběr zaměření od 3. ročníku studia: Cestovní ruch Veřejná správa a právo Provoz diplomatických služeb.