Filtru odpovídá celkem 18 škol
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha (2)
Jihočeský kraj
Tábor (1)
Jihomoravský kraj
Blansko (1), Vyškov (1), Brno-venkov (1), Hodonín (1)
Karlovarský kraj
Sokolov (1)
Kraj Vysočina
Jihlava (1)
Královéhradecký kraj
Hradec Králové (1)
Moravskoslezský kraj
Ostrava-město (1)
Olomoucký kraj
Olomouc (1), Šumperk (1)
Plzeňský kraj
Plzeň-město (1)
Středočeský kraj
Nymburk (1), Praha-východ (1)
Ústecký kraj
Litoměřice (1)
Zlínský kraj
Kroměříž (1)
Druh školy (3)
Střední odborná škola , Odborné učiliště , Střední škola
Zvolen obor Potravinářská výroba (Cukrářské práce) Zrušit filtr oboru

Seznam škol v ČR obor Potravinářská výroba (Cukrářské práce)

Střední škola hotelová a služeb
Kroměříž
Střední odborná škola

Hotelnictví , Gastronomie , Cukrář , Jezdec a chovatel koní , Kuchař-číšník , Pekař , Prodavač , Zahradník , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Strojírenské práce (Zámečnické práce a údržba) , Zednické práce , Praktická škola dvouletá , Podnikání

DOD: 5.12.2014 a 16.1.2015 od 9 do 15 hod. a 6.12.2014 a 17.1.2015 od 9 do 12 hod = hlavní Dny otevřených dveří - společné s kroměřížskými školami, s ukázkami prací žáků, prezentací výrobků a ukázkou výuky a dále každou první středu v měsíci od 9 do 16 hodin. * U oborů E a C budou žáci přijímáni na základě doporučení PPP.
Střední škola Pohoda, s.r.o.
Litoměřice
Střední škola

Cestovní ruch (Management cestovního ruchu) , Kosmetické služby , Masér sportovní a rekondiční , Cukrář , Kadeřník , Kuchař - číšník , Rekondiční a sportovní masér , Podnikání , Vlasová kosmetika , Podnikání , Vlasová kosmetika

Střední škola

Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce)

DOD:16.12.2014 a 13.1.2015..Přijímací zk. se nekonají,kritéria jsou na webu školy.Nadstandard - výukové materiály,přístup pedagogů, stravování,wifi.Ubytování ve vlastním DM.V rámci výuky je možné konat školení a kurzy za zvýhodněných podmínek Dálkové nástavbové studium(Podnikání) každé úterý po celý šk.rok ve 2 hod.blocích(15 -19h).Školné se hradí měsíčně, E obory jsou zdarma.Škola nabízí aktivní přípravu žáků na státní MZ formou testů, pro žáky učebních oborů konání jednotné ZZ.
Odborné učiliště
Kunice
Odborné učiliště

Čalounické práce (truhlářská a čalounická výroba) , Malířské a natěračské práce , Pečovatelské služby ( (pečovatelské práce)) , Potravinářská výroba (cukrářské práce) , Prodavačské práce , Stravovací a ubytovací služby (kuchařské práce) , Šití oděvů , Zahradnické práce (květinářské a floristické práce) , Potravinářské práce (pekařské práce)

DOD: osobní jednání po předchozí telefonické domluvě (PO-PÁ) 8 - 14 hod. Stravování - 80,- Kč/den, oběd 32,- Kč.
Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804
Nymburk
Střední škola

Ekonomika a podnikání , Elektrotechnika , Strojírenství , Elektrikář - silnoproud , Elektromechanik pro zařízení a přístroje , Klempíř , Mechanik opravář motorových vozidel , Obráběč kovů , Operátor skladování , Opravář zemědělských strojů , Prodavač , Sklář - výrobce a zušlechťovatel skla , Strojní mechanik , Malířské a natěračské práce , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Zednické práce , Podnikání , Provozní elektrotechnika , Provozní technika , Podnikání , Provozní elektrotechnika , Provozní technika

DOD: 25.11.2013 a 20.1.2014 od 15.15hod. Stravování: cena oběda 25,-Kč. Bufet s celodenním provozem. U vybraných oborů stipendijní program Středočeského kraje. Elektronické žákovské knížky. Roční provozní náklady 500,-Kč na žáka. Dálkové studium probíhá 1x týdně ve čtvrtek 12:45 - 17:50hod. Pomaturitní 1leté studium ve všech nabízených oborech skupiny H (vede k získání výuč. listu). Možnost získání řidič. a svářeč. průk. a jiných kvalifikačních osvědčení. Odborná praxe ve firmách regionu. Ubytování v moder. 2 a 3lůžk. pokojích s WC a koupelnou.
Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56
Plzeň
Střední škola

Elektrotechnické a strojně montážní práce (Montážní práce v elektrotechnice) , Pečovatelské služby (Zdravotně sociální služby) , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Prodavačské práce (Prodavačské služby a činnosti) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce se zaměřením na přípravu jídel) , Stravovací a ubytovací služby (Pokojská/Pokojský) , Strojírenské práce (Strojírenská výroba) , Zahradnické práce (Práce v zahradnictví) , Provozní služby (Služby pro pomoc v domácnosti) , Textilní a oděvní výroba (Oděvní výroba)

DOD: 12.12.2014 a 16.1.2015 (13.00 - 16.30 hod.). Cena celodenního stravování cca 60,- Kč/den. Přijímací zkoušky se konat nebudou. V oborech naleznou uplatnění absolventi ZŠ včetně žáků vycházejících z nižších ročníků, absolventi zákl. škol praktických, žáci se zdravotním postižením nebo zdravotním znevýhodněním. Složením závěrečné zkoušky žáci získávají střední vzdělání s výučním listem. Přihlášku je možné doplnit dokumentem prokazujícím zdravotní postižení či znevýhodnění.
Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27
Mohelnice
Střední škola

Pečovatelské služby , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Prodavačské práce , Potravinářské práce (Pekařské práce) , Práce ve stravování , Provozní služby , Praktická škola dvouletá

DOD: 15.10. 2014, 12.11. 2014, 3.12. 2014, 14.1. 2015, 4.2. 2015. Celodenní stravování na internátu 87Kč/den.
Střední škola, Olomouc - Svatý Kopeček, B. Dvorského 17
Olomouc
Střední škola

Hotelnictví , Cukrář (Cukrář - výroba) , Kuchař-číšník (Kuchař) , Prodavač (Prodavač a výrobce lahůdek) , Rekondiční a sportovní masér , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Práce ve stravování , Praktická škola dvouletá , Gastronomie (Společné stravování) , Podnikání

Návštěva školy a prohlídka je po domluvě možná kdykoliv. Obory jsou určeny především pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Škola je umístěna v městské části Olomouc - Sv. Kopeček. Dobrá dostupnost MHD (autobusová linka č.11), každých 10 min. od hl. nádraží. Teoretická výuka probíhá v Olomouci - Sv. Kopečku, odborný výcvik v restauračních zařízeních města, školních jídelnách a domovech důchodců. Cukráři vykonávají odborný výcvik na odloučeném pracovišti na Trnkově ulici v Olomouci a u fy TOKO v Ol. - Chválkovicích. Žáci dostávají měsíčně odměnu za produktivní práci. Stravování i ubytování žáků je zajištěno. Cena za obědy pro neubytované žáky je 600 Kč/měsíčně.
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, 17. listopadu 1123, příspěvková organizace
Ostrava
Střední škola

Hotelnictví (Hotelnictví a turismus) , Informační technologie (*) , Sociální činnost , Cukrář , Kuchař - číšník (Kuchař-číšník - příprava jídel) , Pekař , Pečovatelské služby (*) , Potravinářská výroba (Cukrářské práce*) , Prodavačské práce (*) , Stravovací a ubytovací služby (*) , Zahradnické práce (*) , Zahradnické práce (Pěstování a aranžování květin*) , Zpracovatel přírodních pletiv (Košíkařské práce *) , Provozní služby (*) , Praktická škola dvouletá (*) , Praktická škola jednoletá (*) , Sociální činnost (Sociální činnost pro národnostní menšiny)

DOD: 5.12. od 8:30 do 17:00, 6.12.2014 od 8:30 do 12:00, 8.1.,15.1.a 22.1.2015 vždy od 15:00 do 17:00. 1 oběd: 30 Kč, celodenní stravování: 1800 Kč/měs; bezbariérový přístup, ubytování ve vlastním zařízení, sportovní areál, bazén, posilovna. Obory označené hvězdičkou: pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami s odborným posudkem z SPC nebo PPP. Vzdělávání je bezplatné, možnost stipendia v oboru Pekař, přezkoušení z profesních kvalifikací oborů Kuchař-číšník-příprava jídel, Cukrář a Pekař. Dálkové studium: každé úterý odpoledne od 12:45 hod.
Odborné učiliště, 17. listopadu 1212, Hradec Králové
Hradec Králové
Odborné učiliště

Pečovatelské služby (Pečovatelské práce) , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Prodavačské práce , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Strojírenské práce (Stavebně zámečnické práce) , Tesařské práce , Zednické práce , Potravinářské práce (Pekařské práce) , Práce ve stravování , Provozní služby (Práce ve službách a domácnostech)

DOD - dle dohody. Adr. ubytování - DM, internát a školní jídelna Hradec Králové, Vocelova 1465/5. SŠ poskytující vzdělání s výučním listem pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. U absolventů ZŠ požadujeme doporučení pedagogicko-psychologické poradny, nebo Speciálního pedagogického centra (SPC).
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
Třešť
Střední odborná škola

Ekologie a životní prostředí , Zahradnictví , Cukrář , Kuchař - číšník , Řezník - uzenář , Truhlář , Zahradník , Pečovatelské služby , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Potravinářská výroba (Řeznické a uzenářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce) , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zednické práce , Nábytkářská a dřevařská výroba , Podnikání , Technologie potravin (Potravinářský průmysl)

DOD: začátek listopadu 2013, cena obědů pro žáky 27,- Kč. Nástavbové studium Podnikání je pro všechny obory, obor Potravinářský průmysl je pro cukráře a podobné obory, obor Nábytkářská výroba je pro truhláře a podobné obory. Žáci oborů, v jejichž kódu je E, platí za ubytování v internátě jen 300,- Kč. Dopravní obslužnost je výborná. V jednom areále je škola, domov mládeže, jídelna, sportoviště i většina pracovišť odborného výcviku.
Střední škola živnostenská Sokolov
Sokolov
Střední odborná škola

Informační služby (knihovnické a informační systémy a služby) , Kosmetické služby (kosmetička) , Aranžér , Cukrář , Kadeřník , Kuchař - číšník (číšník, servírka) , Kuchař - číšník (kuchař) , Kuchař-číšník , Pekař , Prodavač , Truhlář , Dřevařská výroba (zpracování dřeva) , Potravinářská výroba (cukrářské práce) , Potravinářská výroba (řeznické a uzenářské práce) , Potravinářské práce (pekařské práce) , Práce ve stravování , Podnikání , Vlasová kosmetika , Podnikání , Vlasová kosmetika

Základní škola, Odborné učiliště a Dětský domov Račice, Zámek 1
Račice-Pístovice
Odborné učiliště

Dlaždičské práce , Potravinářská výroba (cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (kuchařské práce) , Zednické práce

DOD: Po telefonické dohodě je možno školu návštívit kdykoliv.
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
Bzenec
Střední odborná škola

Ekologie a životní prostředí , Hotelnictví , Uměleckořemeslné zpracování dřeva , Cukrář , Kuchař-číšník , Lesní mechanizátor , Rybář , Zahradník (Aranžování květin,tvorba zahrad,vinařství) , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Zahradnické práce (Květinářské a aranžerské práce) , Mechanizace zemědělství a lesního hospodářství , Podnikání

DOD:21.-22.9.2013 - Vinobraní, 14.11.2013 Gastroden, 5. - 6. 12. 2013 Den potravin, 16. - 17. 12. 2013 DOD odl.pracoviště Bzenec-Přívoz, stravné 26 Kč/den pro neubytované na DM (520 Kč/měs.), obor 82-51-L/02 - TZ modelování, kresba, písemná zkouška, domácí práce, 41-45-L/51 ze strojnictví a technologie, 29-51-E/01 a 41-52-E/01 nutná zpráva z vyšetření z SPC či PPP; možno příp. kurzů.
Odborné učiliště, Cvrčovice 131
Cvrčovice
Odborné učiliště

Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Šití oděvů , Zahradnické práce , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zahradnické práce (Údržba veřejné zeleně) , Provozní služby (Provoz domácnosti)

DOD: 13.11.2014, 22.1.2015 nebo kdykoliv po telefonické domluvě. Informace o stravování: Cena celodenního stravování je 80,- Kč na den. Podmínkou pro přijetí je doporučení z Pedagogicko psychologické poradny nebo Speciálního pedagogického centra.
Výchovný ústav a střední škola, Olešnice na Moravě, Trpínská 317
Olešnice
Střední škola

Opravářské práce , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Zahradnické práce , Praktická škola dvouletá

Návštava školy možná po individuální domluvě. K přihlášce nutno doložit vyjásření pedagogicko-psychologické poradny nebo speciálního pedagogického centra. Od 1.9.2013 zrušen internát.
Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405
Soběslav
Střední škola

Elektrikář - silnoproud , Elektromechanik pro zařízení a přístroje (Mechanik pro chladící a klimatizační zařízení) , Instalatér , Kadeřník , Opravář zemědělských strojů , Rekondiční a sportovní masér , Truhlář , Umělecký kovář a zámečník, pasíř (Umělecký kovář a zámečník) , Zahradník , Pečovatelské služby , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Strojírenské práce (Obrábění kovů) , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce) , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zahradnické práce (Zahradnické práce) , Zednické práce

Den otevřených dveří: aktuálně na www.ssrsobeslav.cz, dále je prohlídka možná kdykoliv po předchozí telefonické domluvě. Stravování ve vlastní jídelně - cena oběda je 28,- Kč, celodenní stravování 85,- Kč. Ubytování ve vlastním domově mládeže (učební obory typu H) - cena 800,- Kč/měsíc a na internátě (učební obory typu E - pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami) - cena 600,- Kč/měsíc. Cena ubytování je 30,- Kč/noc - aktuálně na www.ssrsobeslav.cz.
Odborné učiliště a Praktická škola, Praha 8, Chabařovická 4/1125
Praha
Odborné učiliště

Potravinářská výroba - Cukrářské práce , Potravinářská výroba - Řeznické a uzenářské práce , Stravovací a ubytovací služby - Kuchařské práce , Potravinářské práce - Pekařské práce , Práce ve stravování - Studená kuchyně , Praktická škola dvouletá

DOD :8.12.2011 10-18 hod., 12.1.2012 a 17.12012 10,00 - 18 hod.Škola je zaměřena na žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, která žáky vzdělává v gastronomických oborech. Velký důraz je při praktické i teoretické výuce kladen na individuální přístup k žákům, na respektování schopností a možností jednotlivých žáků, včetně jejich osobního tempa.
Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené
Praha
Střední odborná škola

Hotelnictví , Cukrář , Čalouník , Krejčí , Kuchař - číšník , Malíř a lakýrník , Pekař , Strojní mechanik , Čalounické práce , Malířské a natěračské práce , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Šití oděvů , Gastronomie , Podnikání

DOD.: 25.11.2011 9.00 - 13.00 hod. Jsme školou, která je určena především pro vzdělávání žáků se sluchovou vadou.Poskytujeme pomoc sluchově postiženým dětem a jejich rodičům od zjištění sluchové vady (často již od 6ti měsíců) do ukončení středního vzdělání (často až do 27 let). Nabízíme veškerou pomoc a podmínky dle potřeb žáků a studentů. Máme kolektiv plně kvalifikovaných pracovníků, vhodné prostředí i materiálně technické zázemí pro vzděláváníí těžce sluchově postižených dětí, žáků a studentů.