Filtru odpovídá celkem 3 školy
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha (1)
Jihomoravský kraj
Brno-město (1)
Kraj Vysočina
Žďár nad Sázavou (1)
Druh školy (3)
Odborné učiliště , Střední odborná škola , Praktická škola
Zvolen obor Textilní a oděvní výroba (Tkalcovské práce) Zrušit filtr oboru

Seznam škol v ČR obor Textilní a oděvní výroba (Tkalcovské práce)

Základní škola a Střední škola Březejc, Sviny 13
Sviny
Praktická škola

Textilní a oděvní výroba (Tkalcovské práce) , Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá

DOD: školu můžete navštívit kdykoli po telefonické domluvě. Bezbariérový přístup. Ubytování a stravování je zajištěno v Dětském středisku Březejc - jde o sociální služby, které nezajišťuje škola - platby jsou individuální dle příspěvku na péči a dalších kritérií.
Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené, Brno, Křižíkova 11
Brno
Střední odborná škola

Obchodní akademie , Elektromechanik pro zařízení a přístroje , Výrobce kožedělného zboží (Brašnář) , Zahradník , Obchodní škola , Elektrotechnické a strojně montážní práce (Elektrotechnické práce) , Kožedělná výroba (Brašnářské a sedlářské práce) , Strojírenské práce (Strojírenské a montážní práce) , Textilní a oděvní výroba (Tkalcovské práce) , Zahradnické práce , Zahradnické práce (Aranžérské práce) , Zpracovatel přírodních pletiv (Košíkářské práce) , Bižuterní výroba , Provozní služby (Provoz domácnosti) , Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá

DOD: 7. 11. 2014, 12. 12. 2014, 9. 1. 2015, 2. 2. 2015. Od roku 2007 sídlí škola v nové budově. Moderní zázemí výuky zajišťují vedle běžných učeben také odborné učebny a dílny odborného výcviku, 3 počítačové učebny a cvičná kancelář, cvičná kuchyňka s jídelnou, posilovna, relaxační místnost s vodním lůžkem a kuličkovým bazénem. Pro výuku i mimoškolní aktivity žáků se využívá prostorná kruhová aula s překrásným výhledem na Brno, příjemně působí i školní jídelna s žákovskou knihovnou v přízemí. Budova je kompletně bezbariérová. Vnitřní prostory mile překvapí svou barevností a otevřeností. Studium je vhodné pro těžce tělesně postiženou mládež, zároveň jsou přijímáni i uchazeči s jiným typem zdravotního postižení, případně uchazeči se zdravotním znevýhodněním. K přihlášce je třeba přiložit doporučení ze Speciálně pedagogického centra nebo z pedagogicko-psychologické poradny. V těsném sousedství školy se nachází Centrum Kociánka. Žáci tak mohou využívat nejen sociální služby a rehabilitační terapie, ale Centrum rovněž poskytuje ubytování a pestrou nabídku sportovních a zájmových kroužků.
Odborné učiliště pro žáky s více vadami
Praha
Odborné učiliště

Keramická výroba (Keramické práce) , Kožedělná výroba (Obuvnické práce) , Zahradnické práce , Textilní a oděvní výroba (Tkalcovské práce)

DOD: Aktuální informace na www. stránkách školy.