Filtru odpovídá celkem 14 škol
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha (6)
Jihočeský kraj
České Budějovice (1)
Jihomoravský kraj
Břeclav (6), Brno-venkov (3)
Karlovarský kraj
Karlovy Vary (1)
Kraj Vysočina
Jihlava (1)
Královéhradecký kraj
Jičín (3)
Olomoucký kraj
Olomouc (1)
Středočeský kraj
Mělník (3)
Ústecký kraj
Děčín (1)
Zlínský kraj
Vsetín (1)
Druh školy (7)
Střední odborná škola , Vysoká škola , Odborné učiliště , Střední odborné učiliště , Jazyková škola , Střední škola , Vyšší odborná škola
Zvolen obor Zahradnictví Zrušit filtr oboru

Seznam škol v ČR obor Zahradnictví

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí
Valašské Meziříčí
Střední odborná škola

Informační technologie , Zahradnictví , Elektrikář , Zahradník , Zahradnické práce , Mechanik elektrotechnik

DOD: kdykoliv po domluvě. Přijímací zkoušky: ukončené vzdělání na ZŠ, žáci se sluchovým postižením a zdravotním znevýhodněním, k doplnění třídy dle vyhl. 73/2005 Sb., § 10, odst. 2., obsah přijímacích zkoušek je zaměřen dle jednotlivých oborů a je k dispozici na webových stránkách. Škola má bezbariérový přístup, možnost celodenního stravování a týdenního ubytování (neděle - pátek).
Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace
Děčín
Střední odborná škola

Agropodnikání , Veterinářství , Zahradnictví , Prodavač , Zahradník , Zemědělec - farmář

DOD: 20. 9. 2014 (sobota - v rámci výstavy Libverda 2014) 9.00 - 17.00 hod.; 15. 12. 2014 8.00 - 17.00 hod. Obor Zahradnictví nabízí pro 1. ročník specializace dle ŠVP: 1) Management a údržba zahrady, 2) Aranžování květin - floristika. Na škole je možnost získání průkazu na motorovou pilu a křovinořez. Získání řidičského oprávnění skupiny T a B. Celodenní strava na DM činí 90 Kč/den. Oběd pro žáka 30 Kč. V areálu je možnost ustájení koně. Součástí je botanická zahrada.
Česká zahradnická akademie Mělník, střední škola a vyšší odborná škola
Mělník
Střední odborná škola

Přírodovědné lyceum , Zahradnictví , Zahradník , Zahradnictví , Zahradnictví

Vyšší odborná škola

Zahradní a krajinná tvorba , Zahradní a krajinná tvorba

DOD: VOŠZa a SZaŠ Mělník je největší a nejstarší zahradnickou školou v ČR. Má bohaté zkušenosti se zahraničními kontakty se zahradnickými školami a firmami v Německu, Rakousku a Švýcarsku.
Střední škola zemědělská, Olomouc, U Hradiska 4
Olomouc
Střední škola

Agropodnikání , Zahradnictví , Opravář zemědělských strojů (Mechanik zemědělské techniky - řidič) , Prodavač (Prodavač a aranžér květin) , Umělecký kovář a zámečník, pasíř , Zahradník (Zahradník-florista) , Opravářské práce , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Podnikání , Podnikání

DOD: 27. a 28. 11. 2013 (v době konání veletrhu Scholaris), 31. 1. 2014. Obory s písmenem E v názvu oboru jsou určeny pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Na obor Umělecký kovář a zámečník se podávají přihlášky do 30.11.2013 a v lednu 2014 se konají talentové zkoušky. Informace o oborech podají T. Metz (obory H,E,L) na tel.: 585 206 014 a Z. Štrajtová (obory M) na tel.: 585 205 661.
Střední škola zahradnická
Kopidlno
Střední odborná škola

Rybářství , Zahradnictví , Kameník , Zahradník , Zahradnické práce , Zahradnictví , Zahradnictví

DOD: 8.10., 10.11., 8.12.2011 a 12.1., 15.2.2012 cena za oběd/25,-Kč, snídaně/12,-Kč, přesnídávka/9,-Kč, večeře/22,-Kč
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
Třešť
Střední odborná škola

Ekologie a životní prostředí , Zahradnictví , Cukrář , Kuchař - číšník , Řezník - uzenář , Truhlář , Zahradník , Pečovatelské služby , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Potravinářská výroba (Řeznické a uzenářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce) , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zednické práce , Nábytkářská a dřevařská výroba , Podnikání , Technologie potravin (Potravinářský průmysl)

DOD: začátek listopadu 2013, cena obědů pro žáky 27,- Kč. Nástavbové studium Podnikání je pro všechny obory, obor Potravinářský průmysl je pro cukráře a podobné obory, obor Nábytkářská výroba je pro truhláře a podobné obory. Žáci oborů, v jejichž kódu je E, platí za ubytování v internátě jen 300,- Kč. Dopravní obslužnost je výborná. V jednom areále je škola, domov mládeže, jídelna, sportoviště i většina pracovišť odborného výcviku.
Střední lesnická škola Žlutice
Žlutice
Střední odborná škola

Lesnictví , Zahradnictví , Lesní mechanizátor , Včelař , Lesnictví

DOD: jednotlivě po telefonické dohodě. Přijímací zkoušky - SCIO testy.
Zahradnická fakulta MZLU Brně, Lednice
Lednice
Vysoká škola

Zahradní a krajinářská architektura , Zahradní a krajinářská architektura , Zahradnictví , Zahradnictví , Management zahradních a krajinářských úprav , Zahradní a krajinářská architektura , Zahradnictví , Zahradnictví , Vinohradnictví a vinařství , Zahradní a krajinná architektura , Jakost rostlinných potravinových zdrajů , Managmant zahradních a krajinných úprav , Zahradnictví , Zahradnictví

DOD:8.12.2010, 5.1.2011, 2.2.2011
Střední zahradnická škola Rajhrad
Rajhrad
Střední odborná škola

Ekologie a životní prostředí , Zahradnictví , Zahradník , Zahradnictví , Zahradník , Zahradnictví

DOD: 10.-14.12.2014 v rámci Vánoční výstavy, dále 28.11. a 29.11.2014, 9. a 10.1.2015, jinak kdykoliv po telef. domluvě. Poskytujeme ubytování a celodenní stravování. Cena oběda 29,- Kč, celodenní strava 76,- Kč. Příjímací řízení na 4leté studijní obory do průměrného prospěchu 1,5 bez PZ. U oboru vzdělání Zahradnictví řidičský průkaz sk. T zdarma a sk. B za režijní cenu. Škala se nachází 8 km od Brna, výborná dopravní dostupnost.