Filtru odpovídá celkem 12 škol
Zvolen okres Brno-venkov Zrušit výběr okresu
Druh školy (4)
Gymnázium , Střední škola , Odborné učiliště , Střední odborná škola
Obor (31)
Gymnázium , Autoelektrikář , Elektrikář - silnoproud , Elektromechanik pro zařízení a přístroje , Mechanik elektrotechnik , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Provozní služby (Provoz domácnosti) , Šití oděvů , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Zahradnické práce , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zahradnické práce (Údržba veřejné zeleně) , Ekonomika a podnikání , Elektrikář pro silnoproud , Informační technologie , Mechanik seřizovač , Obráběč kovů , Strojní mechanik , Hotelnictví , Gastronomie , Kadeřník , Kuchař-číšník , Sociální činnost , Vlasová kosmetika , Mechanizace a služby , Opravář zemědělských strojů , Ošetřovatel , Podnikání , Ekologie a životní prostředí , Zahradnictví , Zahradník

Seznam škol v okrese Brno-venkov

Střední zahradnická škola Rajhrad
Rajhrad
Střední odborná škola

Ekologie a životní prostředí , Zahradnictví , Zahradník , Zahradnictví , Zahradník , Zahradnictví

DOD: 10.-14.12.2014 v rámci Vánoční výstavy, dále 28.11. a 29.11.2014, 9. a 10.1.2015, jinak kdykoliv po telef. domluvě. Poskytujeme ubytování a celodenní stravování. Cena oběda 29,- Kč, celodenní strava 76,- Kč. Příjímací řízení na 4leté studijní obory do průměrného prospěchu 1,5 bez PZ. U oboru vzdělání Zahradnictví řidičský průkaz sk. T zdarma a sk. B za režijní cenu. Škala se nachází 8 km od Brna, výborná dopravní dostupnost.
Střední škola a Základní škola Tišnov
Tišnov
Střední škola

Mechanizace a služby , Opravář zemědělských strojů , Ošetřovatel , Podnikání , Podnikání

DOD: 3.12.2014 nebo po telef. domluvě kdykoliv. SŠ nabízí studium učebních i maturitních oborů a nástavbového studia. Studenti mají možnost získat ŘP sk. A,B,C,T a svářečská oprávnění. Škola má akreditaci pro udělování profesních kvalifikací v oboru opravář zemědělských strojů a následně možnost získání výučního listu v oboru. Pro veřejnost nabízí služby svářečské školy, opravárenské práce a ekologickou likvidaci autovraků. Výuka probíhá od 7:00 nejdéle do 14:30 hod. Cena jednoho oběda: 26,- Kč.
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o.
Lomnice
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání , Sociální činnost , Kadeřník , Kuchař-číšník , Gastronomie , Vlasová kosmetika , Gastronomie , Vlasová kosmetika , Kadeřník , Kuchař-číšník , Sociální činnost

DOD:14.1.2015 a 11.2.2015 nebo kdykoliv na požádání po telefonické domluvě. Vlastní školní jídelna,1 oběd 30Kč.Pro absolventy středního vzdělání s MT nebo s VL škola otevírá zkrácené studium v oborech:Kuchař-číšník,Kadeřník zakončené VL a Sociální činnost,Ekonomika a podnikání se zaměřením na management golfu zakončené MT.Individuální přístup při přípravě žáka, odborné kurzy v oboru, zahraniční praxe, rozšířená výuka CJ, autoškola.
Střední odborná škola Fortika
Lomnice
Střední odborná škola

Hotelnictví

DOD: 1. termín - 5. prosince 2014, 2.temín - 9. ledna 2015. Stravování: obědy je možné zajistit na ZŠ v Lomnici, snidaně a večeře na DM si žáci připravují ve vybavené kuchyni (vč. lednice a mikrovlnné trouby)
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
Kuřim
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání , Informační technologie , Mechanik elektrotechnik , Mechanik seřizovač , Elektrikář pro silnoproud , Obráběč kovů , Strojní mechanik

DOD: 2.- 4.12.2014 od 8:00 do 18:00 hod; po tel. domluvě kdykoliv. Možnost prospěchového stipendia: do průměru 1,5 500 Kč za pololetí a do průměru 2,0 250 Kč za pololetí. Přijímací zkoušky se do žádného z oborů nekonají. Školné je splatné průběžně s možností 50 až 80 % slevy dle příjmů rodiny. Škola zapůjčuje učebnice a poskytuje sešity v rámci školného. U 3-letých oborů možnost preferenčního stipendia podle prospěchu v praktickém vyučování za pololetí: hodnocení 1 - 500 Kč měsíčně, hodnocení 2 - 200 Kč měsíčně, hodnocení 3 - 100 Kč měsíčně.
Odborné učiliště, Cvrčovice 131
Cvrčovice
Odborné učiliště

Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Šití oděvů , Zahradnické práce , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zahradnické práce (Údržba veřejné zeleně) , Provozní služby (Provoz domácnosti)

DOD: 13.11.2014, 22.1.2015 nebo kdykoliv po telefonické domluvě. Informace o stravování: Cena celodenního stravování je 80,- Kč na den. Podmínkou pro přijetí je doporučení z Pedagogicko psychologické poradny nebo Speciálního pedagogického centra.
Integrovaná střední škola, Sokolnice 496
Sokolnice
Střední škola

Mechanik elektrotechnik , Autoelektrikář , Elektrikář - silnoproud , Elektromechanik pro zařízení a přístroje

DOD: 27.11.2014, 22.1.a 21.2.2015 v době od 9.00 do 15.00 a o sobotách 6.12.2014 a 10.1.2015 v době od 9.00 do 13.00 hod. Pro žáky stipendijní programy, výjezdy na zahraniční výměnné stáže, systém celoživotního vzdělávání. Škola má akreditace pro udělování profesních kvalifikací. Výhodná dopravní dostupnost, rozvrhy sestavené s ohledem na dojíždějící žáky. Domov mládeže a celodenní stravování v areálu školy. Více informací na webu.
Gymnázium, Židlochovice, Tyršova 400
Židlochovice
Gymnázium

Gymnázium

DOD: 3.12.2014 a 28.1.2015
Gymnázium, Tišnov, Na Hrádku 20
Tišnov
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

DOD: 3. 2. 2014, škola používá testy SCIO, úspěšnost přijetí na VŠ 95%., cena 1 obědu pro NG 26,- Kč, pro VG 27,- Kč.
Gymnázium T. G. Masaryka, Zastávka, U Školy 39
Zastávka
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

DOD:3.12.2014. Žákům, kteří nebudou studovat VŠ, nabízí škola ve vyšších ročnících volitelné předměty se zaměřením na ekonomiku a obsluhu výpočetní techniky. Škola má 10 tříd s 300 žáky, které vzdělává 25 pedagogických pracovníků. Škola je dopravně dobře dostupná - IDOS, vlakem stanice Zastávka u Brna na trati Brno- Jihlava, dáklovými autobusy Brno - Třebíč (po staré silnici), Brno-Č.Budějovice nebo Brno-Studená.
Gymnázium Jana Blahoslava, Ivančice, Lány 2
Ivančice
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

DOD: ?? Škola má bezbarierový přístup. PZ: obsah OP, kritéria průměrný prospěch, výsledek zkoušky a úspěch v soutěžích. Stravování poskytuje příspěvková organizace - Školní jídelna. Obědy výběr ze dvou jídel. Kromě obědů jídelna zajišťuje pro žáky i svačiny. 90% úspěšnost přijetí uchazečů na VŠ. Škola má uzavřeno partnerství s MU Brno, ČEZ, jazykovou školou Alrete.
Gymnázium a Základní umělecká škola, Šlapanice, Riegrova 17
Šlapanice
Gymnázium

Gymnázium

DOD: 6.12.2014, přijímací zkoušky z ČJ, M, VZ (ne Scio), bohatá mimoškolní činnost, volný přístup k internetu, pevně stanovené konzultační hodiny s učiteli, výjezdy do zahraničí