Filtru odpovídá celkem 7 škol
Zvolen okres Praha Zrušit výběr okresu
Zvolen druh Praktické školy Zrušit filtr druhu školy
Obor (7)
Praktická škola dvouletá , Gymnázium , Knihařské práce , Obchodní škola , Šití oděvů , Sociální činnost , Charitativní služby

Seznam praktických škol v okrese Praha

Dvouletá katolická střední škola
Praha
Praktická škola

Charitativní služby , Praktická škola dvouletá

DOD: Dle dohody individuálně. Studium je určeno pro dívky i pro chlapce. Víra ani příslušnost k církvi nemá na přijetí žádný vliv. Absolventi mohou po dvou letech studia získat osvědčení v akreditovaných oborech : pracovník v sociálních službách, výmopoc při přípravě pokrmů.
Základní škola a Střední škola waldorfská
Praha
Praktická škola

Praktická škola dvouletá

DOD : 8.12.2010 a 12.1.2011
Základní škola a střední škola, Praha 4, Kupeckého 576
Praha
Praktická škola

Praktická škola dvouletá

DOD : Školu možno navštívit kdykoli po telefonickém objednání. Škola je určena především pro žáky se středním a těžkým mentálním postižením a kombinovaným postižením. Aktuální informace na www. stránkách školy.
Základní škola a Střední škola, Praha 2, Vinohradská 54
Praha
Praktická škola

Praktická škola dvouletá

DOD: individuálně po dohodě. Aktuální informace na www stránkách školy.
Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
Praha
Praktická škola

Gymnázium , Sociální činnost , Obchodní škola , Knihařské práce , Šití oděvů , Praktická škola dvouletá

DOD: 17.9.2014 a 4.2.2015. Jedná se o bezbariérové zařízení určené pro žáky s tělesným a kombinovaným postižením. Nachází se v krásném prostředí Vyšehradu.Máme vlastní bazén, tělocvičny, venkovní hřiště, školu v přírodě, jídelnu a internát. Poskytujeme ubytování a stravování. Více informací: www.jus.cz.
Základní škola praktická a Praktická škola škola Karla Herforta, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 1, Josefská 4
Praha
Praktická škola

Praktická škola dvouletá

DOD: Po telefonické domluvě kdykoliv. Přijímáme absolventy Speciálních škol i s časovým odstupem, děti zdravotně oslabené, děti které vyžadují zvýšenou individuální péči. Mimo běžné předměty se vyučuje odívání, vaření, výtvarná výchova-výtvarné činnosti rozšířené, práce s počítačem, hudební výchova, muzikoterapie. Každý student má svůj osobní plán výuky.
Škola Jaroslava Ježka, Mateřská škola, Základní škola, Praktická škola a Základní umělecká škola pro zrakově postižené
Praha
Praktická škola

Praktická škola dvouletá

DOD: zveřejněn na www stránkách školy popř. individuálně dle dohody. Dvouletá škola neprofesního typu zaměřená na výchovu a vzdělávání žáků s postižením zraku.Připravuje je na samostatný život a k dalšímu studiu na škole profesního typu. Zajišťuje celodenní stravování a ubytování. Závěrečná zkouška se koná z předmětu Příprava pokrmů. Speciální péče tyflopedická, zdravotní, psychologická a rehabilitační.