Filtru odpovídá celkem 3 školy
Zvolen okres Praha Zrušit výběr okresu
Druh školy (1)
Střední odborná škola
Zvolen obor Stavebnictví Zrušit filtr oboru

Seznam škol v okrese Praha obor Stavebnictví

Střední škola technická, Praha 4, Zelený pruh 1294
Praha
Střední odborná škola

Nábytkářská a dřevařská výroba , Stavebnictví , Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení , Autoelektrikář , Elektrikář - silnoproud , Instalatér , Kameník , Malíř a lakýrník , Mechanik opravář motorových vozidel , Montér suchých staveb , Strojní mechanik , Strojník , Tesař , Truhlář , Zedník , Malířské a natěračské práce , Podlahářské práce , Stravovací a ubytovací služby , Strojírenské práce , Tesařské práce , Zednické práce , Nábytkářská a dřevařská výroba , Provozní elektrotechnika , Provozní technika , Stavební provoz , Nábytkářská a dřevařská výroba , Provozní elektrotechnika , Provozní technika , Stavební provoz

DOD: úterky 8.11., 22.11., 6.12. 2011 a 17.1. 2012 8.2.2011 vždy od 15 hod. a 16 hod., soboty 7.1. a 28.1..2012 vždy od 10,00 do 13.00 hod. v kinosále školy.Prohlídka školy na objednávku pro ZŠ u p. Brodeckého te.: 244 007 004. Škola dobře vybavena, připojení na internet. Plavecný bazen, sportovní hala, posilovna, venkovní hřiště. Svářečská škola a autoškola. Sportovní třídy - fotbal. Vybrané obory nabídka financování studia a uzavření pracovní smlouvy s odloženým nástupem.
Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára
Praha
Střední odborná škola

Stavebnictví

DOD : Aktuálně na www. stránkách. Uplatnění v projekčních ateliérech (vyučuje se projektování na počítači), v přípravě staveb. výroby, v realizaci nové výstavby nebo při rekonstr. a adaptacích budov. Všeobecně ve stavební legislatiivě. Po pěti letech praxe lze vykonat autorizační zkoušku, která opravňuje absolventa k samostatnému podnikání.
Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17
Praha
Střední odborná škola

Stavebnictví

DOD :Aktuální informace na www. stránkách.. Obor stavebnictví se od 2. roč.dělí na zaměření pozemní stavby,dopravní stavby,vodohospodářské a ekologické stavby.