Filtru odpovídá celkem 24 škol
Zvolen okres Jihlava Zrušit výběr okresu
Druh školy (6)
Jazyková škola , Střední odborná škola , Vyšší odborná škola , Gymnázium , Vysoká škola , Praktická škola
Obor (90)
Jednoleté studium cizího jazyka , Ekologie a životní prostředí , Laboratorní asistent , Diplomovaný farmaceutický asistent , Gymnázium , Gymnázium se sportovní přípravou , Ekonomika a podnikání , Ekonomika a podnikání (Ekonomicko-podnikatelská studia - 5 modulů) , Veřejnosprávní činnost (Právní a mediální studia - 2 moduly) , Obchodní akademie , Grafický design (Klasická umělecká tvorba) , Grafický design (Multimediální a počítačová tvorba) , Grafický design (Produktový design) , Grafický design (Propagační výtvarnictví) , Multimediální umělecká tvorba , Sociální práce a sociální pedagogika , Cukrář , Kuchař - číšník , Nábytkářská a dřevařská výroba , Pečovatelské služby , Podnikání , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Potravinářská výroba (Řeznické a uzenářské práce) , Řezník - uzenář , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Technologie potravin (Potravinářský průmysl) , Truhlář , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce) , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zahradnictví , Zahradník , Zednické práce , Práce ve stravování , Sociální činnost , Elektrotechnika , Informační technologie , Strojírenství , Autoelektrikář , Autolakýrník , Autotronik , Karosář , Mechanik opravář motorových vozidel , Ekonomika a podnikání (Řízení sportu) , Fotograf (Fotografie a multimedia) , Jemný mechanik (Hodinář) , Kadeřník , Kosmetické služby (Kosmetička) , Prodavač , Elektrikář - silnoproud , Instalatér , Klempíř , Pokrývač , Stavební práce , Stavební provoz , Stavebnictví , Tesař , Umělecký truhlář a řezbář , Zedník , Elektrikář , Kovář , Mechanik elektrotechnik , Mechanik seřizovač , Nástrojař , Obráběč kovů , Provozní elektrotechnika , Provozní technika , Strojní mechanik (Zámečník) , Ekonomika a podnikání (Bankovnictví a finanční poradenství) , Ekonomika a podnikání (Management a podnikání v umění a reklamě) , Modelářství a návrhářství oděvů (Design oděvu) , Scénická a výstavní tvorba (Design a vizuální komunikace) , Scénická a výstavní tvorba (Reklamní tvorba) , Textilní výtvarnictví (Design interiéru a bytových doplňků) , Užitá malba (Malba a ilustrace) , Ošetřovatel , Zdravotnický asistent , Cestovní ruch (Ekonomika a cestovní ruch) , Podnikání (Podnikatelství malých firem) , Předškolní a mimoškolní pedagogika (Učitel/ka mateřské školy) , Veřejnosprávní činnost (Právní administrativa) , Bezpečnostně právní činnost , Bezpečnostní služby , Aplikovaná informatika , Cestovní ruch , Finance a řízení , Počítačové systémy , Porodní asistentka , Všeobecná sestra , Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá

Seznam škol v okrese Jihlava

Základní škola speciální a Praktická škola Jihlava
Jihlava
Praktická škola

Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá

DOD: úterý 17.12.2013
Vysoká škola polytechnická Jihlava
Jihlava
Vysoká škola

Aplikovaná informatika , Cestovní ruch , Cestovní ruch , Finance a řízení , Finance a řízení , Počítačové systémy , Počítačové systémy , Porodní asistentka , Porodní asistentka , Všeobecná sestra , Všeobecná sestra

Podrobné informace na stránkách školy.
TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Jihlava, s.r.o.
Jihlava
Střední odborná škola

Bezpečnostně právní činnost , Bezpečnostní služby

DOD: 30.11.2013 od 9.00 do 14.00 hod. a 17.1.2014 od 13.00 do 17.00 hodin. PLP: pro daný obor (výuka sebeobrany), přijímací zkoušky nejsou pro denní ani dálkové studium, dálková nástavba pro všechny 3leté učební obory. Konzultace každý týden 6 hodin odpoledne.
Škola ekonomiky a cestovního ruchu, soukromá střední odborná škola s.r.o.
Jihlava
Střední odborná škola

Předškolní a mimoškolní pedagogika (Učitel/ka mateřské školy) , Cestovní ruch (Ekonomika a cestovní ruch) , Předškolní a mimoškolní pedagogika (Učitel/ka mateřské školy) , Veřejnosprávní činnost (Právní administrativa) , Podnikání (Podnikatelství malých firem)

Den otevřených dveří soukromých škol: 13.11.2013, Den otevřených dveří ŠECR: 18.1.2014
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Jihlava
Jihlava
Střední odborná škola

Zdravotnický asistent , Ošetřovatel , Ošetřovatel

DOD: 14.11.2013 a 8.1.2014
Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín, Hálkova 42
Jihlava
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (Bankovnictví a finanční poradenství) , Ekonomika a podnikání (Management a podnikání v umění a reklamě) , Modelářství a návrhářství oděvů (Design oděvu) , Scénická a výstavní tvorba (Design a vizuální komunikace) , Scénická a výstavní tvorba (Reklamní tvorba) , Textilní výtvarnictví (Design interiéru a bytových doplňků) , Užitá malba (Malba a ilustrace)

DOD: pátek 18.10.2013 a 17.1.2014 od 8.00 do 16.00 hod., sobota 19.10.2013 od 8.00 do 12.00 hod. Zajištěno stravování, 30,-Kč/oběd. Přihlášky na umělecké obory do 30.11.2013 řediteli SUPŠ. Žáci se mohou zúčastnit výměnných zahraničních pobytů a zahraničních projektů. U ekonomického oboru 6341M/01 jsou povinné dva cizí jazyky. Schválen nový studijní obor - Ekonomika a podnikání: Bankovnictví a finanční poradenství (obor se vyučuje jako jediný v ČR). Možnost složení státní zkoušky z kancelářského psaní strojem. Obor Design a vizuální komunikace nahrazuje stávající obor Výstavnictví a prostorová tvorba.
Střední škola technická Jihlava
Jihlava
Střední odborná škola

Mechanik elektrotechnik , Mechanik seřizovač , Elektrikář , Elektrikář silnoproud , Kovář , Nástrojař , Obráběč kovů , Strojní mechanik (Zámečník) , Elektrikář , Obráběč kovů , Provozní elektrotechnika , Provozní technika , Provozní elektrotechnika , Provozní technika , Elektrikář , Obráběč kovů

DOD: 14.12.2013, 18.1.2014 . Škola má výdejnu stravy - výběr ze 3 jídel, cena za 1 oběd 29.80 Kč. Škola se zaměřuje na strojírenské a elektrotechnické obory. Praxe probíhá v prostorách školy, ve školícím středisku firmy Bosch Diesel Jihlava a ostatních firmách (např. CZ Loko Jihlava, Strojírny Podzimek Třešť, TKZ Polná, Motorpal Jihlava).
Střední škola stavební Jihlava
Jihlava
Střední odborná škola

Stavebnictví , Elektrikář - silnoproud , Instalatér , Klempíř , Pokrývač , Tesař , Truhlář , Umělecký truhlář a řezbář , Zedník , Stavební práce , Nábytkářská a dřevařská výroba , Stavební provoz

DOD: Sobota 7.12.2013 od 8.00 - 13.00 hod. a pátek 31.1.2014 od 8.00 do 13.00 hod. Zdravotní způsobilosti k jednotlivým oborům jsou zveřejněny na www.ssstavji.cz-složka přijímací řízení. U maturitního oboru Stavebnictví proběhne přijímací zkouška ve formě testu ze všeobecných znalostí. Před přijetím do nástavbových oborů proběhnou přijímací zkoušky. Podrobné podmínky přijímacího řízení budou zveřejněny na webové stránce nejpozději do 31.1.2014. Do učebních oborů jsou uchazeči přijímáni na základě výsledků ze základní školy bez přijímací zkoušky do maximální kapacity každého oboru.
Střední škola obchodu a služeb Jihlava
Jihlava
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (Řízení sportu) , Fotograf (Fotografie a multimedia) , Kosmetické služby (Kosmetička) , Jemný mechanik (Hodinář) , Kadeřník , Kuchař - číšník , Prodavač , Kadeřník

DOD: 8.11., 13.12. 2013, vždy v čase 8.00 až 17.00 hod., ostatní termíny - po telefonické domluvě kdykoliv. U studijních oborů přijímací zkoušky z ČJ a literatury. Stravování je zajištěno celodenní, možnost pouze obědy (500,- Kč/měs.). Všechny důležité aktuální informace uvedeny na internetových stránkách školy www.ssos-ji.cz. Prohlídky školy a informace o studiu a oborech po telefonické domluvě kdykoli.
Střední škola automobilní Jihlava
Jihlava
Střední odborná škola

Autotronik , Autoelektrikář , Autolakýrník , Karosář , Mechanik opravář motorových vozidel , Podnikání , Podnikání

DOD: 20. a 21. listopadu 2013, 22. a 23. ledna 2014, 15. února 2014
Střední průmyslová škola Jihlava
Jihlava
Střední odborná škola

Elektrotechnika , Informační technologie , Strojírenství

DOD: listopad 2013, leden a únor 2014, bližší informace budou dostupné na webových stránkách školy
Střední odborná škola sociální u Matky Boží Jihlava
Jihlava
Střední odborná škola

Sociální činnost

DOD: 18.11.2013
Střední odborná škola managementu a práva,s.r.o.
Jihlava
Střední odborná škola

Sociální činnost , Práce ve stravování , Sociální činnost

DOD:
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
Třešť
Střední odborná škola

Ekologie a životní prostředí , Zahradnictví , Cukrář , Kuchař - číšník , Řezník - uzenář , Truhlář , Zahradník , Pečovatelské služby , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Potravinářská výroba (Řeznické a uzenářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce) , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zednické práce , Nábytkářská a dřevařská výroba , Podnikání , Technologie potravin (Potravinářský průmysl)

DOD: začátek listopadu 2013, cena obědů pro žáky 27,- Kč. Nástavbové studium Podnikání je pro všechny obory, obor Potravinářský průmysl je pro cukráře a podobné obory, obor Nábytkářská výroba je pro truhláře a podobné obory. Žáci oborů, v jejichž kódu je E, platí za ubytování v internátě jen 300,- Kč. Dopravní obslužnost je výborná. V jednom areále je škola, domov mládeže, jídelna, sportoviště i většina pracovišť odborného výcviku.
Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s.
Jihlava
Gymnázium

Gymnázium

DOD: 27.11.2013 a 12.2.2014, Po telefonické domluvě po celý rok. Na uvolněná místa do kvinty budou přijati žáci 9. ročníku ZŠ přestupním řízením (školné = 14 000,- Kč za školní rok).
Soukromá vyšší odborná škola sociální, o.p.s. Jihlava
Jihlava
Vyšší odborná škola

Sociální práce a sociální pedagogika , Sociální práce a sociální pedagogika

DOD: Škola nedodala potřebné informace pro školní rok 2014/15.
Soukromá vyšší odborná škola grafická a Střední umělecká škola grafická, s.r.o.
Jihlava
Střední odborná škola

Grafický design (Klasická umělecká tvorba) , Grafický design (Multimediální a počítačová tvorba) , Grafický design (Produktový design) , Grafický design (Propagační výtvarnictví)

Vyšší odborná škola

Multimediální umělecká tvorba , Multimediální umělecká tvorba

DOD: 13.9., 4.10., 1.11., 6.12.2013, dále 10.1., 7.2., 7.3., 12.9.2014. Vždy v pátek od 10.00 hod., Křížová 18. Podání přihlášek do: 30.11.2013. Přijímací zkoušky: 6.1. a 7.1.2014. Roční školné 5 000 - 35 000 Kč dle prospěchu. Od školního roku 2014/15 budou otevřeny nové studijní obory: Grafický design-Grafický design a Grafický design-Klasická umělecká tvorba. Žák nesmí mít narušený barvocit. Škola nabízí půlroční studium Dálkové umělecké akademie (školné 8 000 - 10 000 Kč). VOŠG: IZO 150003714, DOD: 6.12.2013, dále 7.2., 4.4., 23.5.2014. Vždy v pátek od 10.00 hod., Křížová 18. Podání přihlášek do: 30.5.2014, 30.8.2014. Přijímací zkoušky: 9.6.2014 a 8.9.2014. Roční školné u denního studia 30 000 - 50 000 Kč dle prospěchu. Školné u dálkového studia = 50 000,- Kč. Kontakt: Ing. T. Gryc - tel.fax: 567 331 431, e-mail: vosg@susg.cz, gryc@susg.cz. Web: www.vosg.cz. Uchazeči o studium mohou být OZP, nesmí mít narušený barvocit.
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava
Jihlava
Střední odborná škola

Obchodní akademie

Jazyková škola

Jednoleté studium cizího jazyka

DOD: 8.11.2013 (8.00 - 17.00 hod.) a 16.12.2013 (13.00 - 17.00 hod.) Jazyková škola zajišťuje výuku cizích jazyků. Jde o jednoletý pomaturitní jazykový kurz (roční školné 22.900,- Kč).
Manažerská akademie - střední odborná škola, s.r.o.
Jihlava
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (Ekonomicko-podnikatelská studia - 5 modulů) , Veřejnosprávní činnost (Právní a mediální studia - 2 moduly)

DOD: Kdykoliv, nejlépe po telefonické domluvě. Vyčerpávající informace o nabízených oborech na www.mg-akademie.cz.
IEC, s.r.o. Jihlava
Jihlava
Jazyková škola

Jednoleté studium cizího jazyka

Jednoletá pomaturitní jazyková škola - denní studium.