Filtru odpovídá celkem 35 škol
Zvolen okres Karviná Zrušit výběr okresu
Druh školy (5)
Střední škola , Vysoká škola , Gymnázium , Jazyková škola , Vyšší odborná škola
Obor (107)
Agropodnikání , Aranžér (Desinger v reklamě) , Cukrář , Ekologie a životní prostředí , Hotelnictví (Hotelnictví a turismus) , Jezdec a chovatel koní , Kuchař-číšník , Pekař , Podnikání , Polygrafie , Ekonomika a management , Ekonomika cestovního ruchu , Hospodářská politika a správa , Hotelnictví , Systémové inženýrství a informatika , Gymnázium , Informační technologie , Obchodní akademie , Veřejnosprávní činnost , Jednoleté studium cizího jazyka , Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá , Ekonomické lyceum , Obchodní akademie - polský jazyk vyučovací , Sociální činnost , Jednoleté pomaturitní studium , Ekonomika a podnikání , Předškolní a mimoškolní pedagogika , Sociální činnost (Sociální péče) , Bezpečnostně právní činnost , Bezpečnostní služby , Gastronomie , Karosář , Mechanik opravář motorových vozidel , Instalatér , Mechanik strojů a zařízení , Nástrojař , Obchodník , Obráběč kovů , Pokrývač , Prodavač , Rekondiční a sportovní masér , Strojní mechanik , Tesař , Zedník , Elektrotechnika (Mechatronika) , Strojírenství (Počítačové projektování) , Elektrotechnika (Řídící systémy) , Stavebnictví , Malířské a natěračské práce , Pečovatelské služby , Práce ve stravování (Provoz společného stravování) , Prodavačské práce , Stavební práce , Stravovací a ubytovací služby , Strojírenské práce (Automontážní práce) , Tesařské práce , Zahradnické práce , Zednické práce , Elektrikář , Elektrikář (Energetika) , Kadeřník , Kadeřník (Vlasy a vizáž) , Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) , Provoz a ekonomika dopravy , Provozní služby , Kosmetické služby , Pedagogické lyceum , Sociální činnost (sociálně administrativní) , Sociální činnost (sociálně výchovná) , Elektrikář - silnoproud (Elektromechanik domovních instalací a zabezpečovací techniky) , Elektromechanik pro zařízení a přístroje (Mechanik slaboproudé a digitální techniky) , Elektrotechnika (Elektrotechnik pro informační technologie) , Mechanik elektrotechnik (Mechanik elektronik pro výpočetní techniku) , Provozní elektrotechnika (Elektrotechnik pro provoz) , Autotronik , Klempíř , Kominík , Nábytkářská a dřevařská výroba , Strojník , Truhlář , Zedník (Obkladač) , Jemný mechanik (Optik - brýlová technika) , Mechanik elektrotechnik (Mechanik elektronických zařízení) , Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení , Požární ochrana (Požární technik) , Prodavač (Prodavač - smíšené zboží) , Strojní mechanik (Zámečník) , Truhlář (Truhlář - výroba nábytku) , Zdravotnické lyceum , Zdravotnický asistent (Praktická sestra) , Dřevařská výroba , Ekonomika a podnikání (Obchodní zástupce a pojišťovnictví) , Ekonomika a podnikání (Řízení a provoz sportovních zařízení) , Hotelnictví (Hotelový animátor, sport a výživa) , Logistické a finanční služby (Provoz pošt a peněžní služby) , Malířské a natěračské práce - malířské práce , Masér sportovní a rekondiční , Ošetřovatel , Sociální činnost (Pečovatelská činnost) , Strojírenské práce

Seznam škol v okrese Karviná

Vyšší odborná škola Havířov, s.r.o.
Havířov
Vyšší odborná škola

Cestovní ruch , Gastronomie a hotelnictví , Veřejná správa a regionální rozvoj , Cestovní ruch , Gastronomie a hotelnictví , Veřejná správa a regionální rozvoj

DOD:23.11.2013; 9.12.2013; 11.1.2014. Přijímací řízení je formou motivačního pohovoru. Termíny PŘ: 2.6., 12.6., 30.6., 28.7., 27.8. a 4.9.2014. Poplatek za PŘ činí 200,- Kč. Škola realizuje odborné zahraniční stáže do zemí EU (Francie, Belgie, Portugalsko, Španělsko, Estonsko, Polsko) a exkurze. Studenti se účastní soutěží ve svém oboru. Škola pořádá kurzy barmanské, sommelierské a komunikace. Studenti mají na výběr z mnoha kroužků, např. cizojazyčné, sportovní a odborné.
Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.
Petrovice u Karviné
Střední škola

Ekonomika a podnikání (Obchodní zástupce a pojišťovnictví) , Ekonomika a podnikání (Řízení a provoz sportovních zařízení) , Hotelnictví , Hotelnictví (Hotelový animátor, sport a výživa) , Logistické a finanční služby (Provoz pošt a peněžní služby) , Sociální činnost (Pečovatelská činnost) , Masér sportovní a rekondiční , Ošetřovatel , Dřevařská výroba , Malířské a natěračské práce - malířské práce , Prodavačské práce , Stravovací a ubytovací služby , Strojírenské práce , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce ve stavebnictví) , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zednické práce , Provozní služby , Sociální činnost (Pečovatelská činnost)

Vyšší odborná škola

Obchodně - podnikatelská činnost

DOD:12. 11. 2014 a 21. 1. 2015 od 09:00 do 17:00 hod. v areálech Petrovice u Karviné, Orlová a Havířov. STIPENDIUM pro žáky strojních a stavebních oborů dle dosažených výsledků .Termnín zaslání přihlášek dle platného přijímacího řízení.
Vysoká škola sociálně správní, Institut celoživotního vzdělávání Havířov o.p.s.
Havířov
Vysoká škola

Hospodářská politika a správa , Hospodářská politika a správa

Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
Karviná
Střední škola

Zdravotnické lyceum , Zdravotnický asistent (Praktická sestra)

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace
Karviná
Střední škola

Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace
Karviná
Střední škola

Požární ochrana (Požární technik) , Mechanik elektrotechnik (Mechanik elektronických zařízení) , Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení , Cukrář , Elektrikář , Instalatér , Jemný mechanik (Optik - brýlová technika) , Kuchař-číšník , Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) , Prodavač (Prodavač - smíšené zboží) , Strojní mechanik (Zámečník) , Truhlář (Truhlář - výroba nábytku)

DOD:14.1.2015
Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace
Havířov
Střední škola

Nábytkářská a dřevařská výroba , Autotronik , Instalatér , Karosář , Klempíř , Kominík , Mechanik opravář motorových vozidel , Strojník , Tesař , Truhlář , Zedník (Obkladač) , Podnikání , Podnikání

DOD: 7.a 8.11.2014, 13.12.2014, 17.1.2015. ZDARMA získají žáci pracovní oděv, pracovníboty, u vybraných oborů: řidičský průkaz sk. B,C, svářečské certifikáty (kov,měď,plasty), průkaz lešenáře apod. Zajišťujeme celodenní stravování pro ubytované v našem vlastním domově mládeže. Učební obory přijímáme na základě průměrných známek, kritéria budou nejpozději 31.1.2015 na webových stránkách školy.
Střední škola, Havířov - Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace
Havířov
Střední škola

Elektrotechnika (Elektrotechnik pro informační technologie) , Mechanik elektrotechnik (Mechanik elektronik pro výpočetní techniku) , Elektrikář - silnoproud (Elektromechanik domovních instalací a zabezpečovací techniky) , Elektromechanik pro zařízení a přístroje (Mechanik slaboproudé a digitální techniky) , Strojní mechanik , Provozní elektrotechnika (Elektrotechnik pro provoz)

DOD: ve dnech 2. a 10. prosince 2014 a 7.,15., 24. ledna 2015; Škola je jedním ze šesti elektrotechnických center, která byla vybudována v rámci podpory odborného vzdělávání v Moravskoslezském kraji. Odborný výcvik žáků 3. a 4. ročníků je prováděn dle zaměření oborů vzdělávání na provozních pracovištích organizací v rámci celého našeho regionu. Nástavbové studium je určeno pro absolventy oborů vzdělání poskytujících střední vzdělání s výučním listem zaměřených na elektrotechniku.
Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace
Havířov
Střední škola

Pedagogické lyceum , Sociální činnost (sociálně administrativní) , Sociální činnost (sociálně výchovná) , Kosmetické služby , Kadeřník , Prodavač , Podnikání

DOD: 11.12.2014 a 15.1.2015 od 9:00 hodin do 17:00 hodin, v ostatní dny dle domluvy. Bezbariérový přístup. Velmi dobrá dopravní oblužnost. Zapojení a účast v mezinárodních projektech . Počítačové učebny, učebna dramatické výchovy, multimediální knihovna, posilovna, multifunkční sportovní areál, turistické, lyžařské a vodácké kurzy.Spolupráce se sociálními partnery v předškolní, školní a mimoškolní výchově. Možnost zajištění ubytování.
Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace
Bohumín
Střední škola

Provoz a ekonomika dopravy , Sociální činnost , Elektrikář (Energetika) , Kadeřník (Vlasy a vizáž) , Kuchař-číšník , Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) , Obráběč kovů , Strojní mechanik , Provozní služby , Podnikání , Podnikání , Elektrikář , Kadeřník

DOD: viz informace na webových stránkách školy, stravování ve školní kavárně, bezbarierový přístup, vlastní tělocvičny, tenisové kurty, odborný výcvik ve vlastních dílnách a na pracovištích smluvních partnerů, přijímací řízení s přijímací zkouškou, možnost získání dílčích kvalifikací v oboru Kuchař - číšník, Elektrikář a Obráběč kovů, rekvalifikace ve strojních oborech, Osvědčení § 5,6,, vyhlášky 50/1978 Sb.
Střední škola a Základní škola, Havířov - Šumbark, příspěvková organizace
Havířov
Střední škola

Malířské a natěračské práce , Pečovatelské služby , Prodavačské práce , Stravovací a ubytovací služby , Strojírenské práce (Automontážní práce) , Tesařské práce , Zahradnické práce , Zednické práce , Práce ve stravování (Provoz společného stravování) , Stavební práce , Praktická škola dvouletá

DOD:9.12.2014, 15.1.2015; Střední škola připravuje žáky v tříletých a dvouletých oborech vzdělání s výučním listem. Obory vzdělání jsou vhodné i pro žáky z nižších ročníků základních škol. Podmínky přijetí: bez přijímacích zkoušek, zdravotní způsobilost, u tříletých oborů vzdělání doporučení ke studiu školským poradenským zařízením. Možnost konání praxe na pracoviších právnických a fyzických osob v blízkosti bydliště. Studium je bezplatné. Bohaté mimoškolní aktivity.
Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace
Havířov
Střední škola

Stavebnictví

DOD: Den otevřených dveří 13.12.2014 a 17.1.2015 a 28.1.2015. V žádném předmětu uvedeném na přihlášce nesmí být žák hodnocen horším stupněm nežli dobrý.
Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace
Havířov
Střední škola

Elektrotechnika (Řídící systémy) , Informační technologie

DOD: Škola s nejnižším procentem nezaměstnaných absolventů ze všech odborných škol v regionu. Absolventi mohou získat i osvědčení o školení z vyhlášky 50 (způsobilost v elektrotechnice) a certifikát firmy FESTO. Přijímací zkoušky : 80% váhy výsledky testu z matematiky, 10% váhy výsledky testu z českého jazyka, 10% váhy průměr z 1. pololetí ZŠ. Dny otevřených dveří : 13. 12. 2014 a 24. 1. 2015. Po domluvě možnost návštěvy žáků ZŠ přímo ve vyučování.
Střední průmyslová škola , Karviná , příspěvková organizace
Karviná
Střední škola

Elektrotechnika (Mechatronika) , Informační technologie , Strojírenství (Počítačové projektování)

DOD: 4.12. 2014 od 14.00 - 18.00 hod., 27.1.2015 od 8.30 - 12.30 hod.
Střední odborné učiliště DAKOL, s r.o.
Petrovice u Karviné
Střední škola

Mechanik strojů a zařízení , Obchodník , Instalatér , Kuchař-číšník , Nástrojař , Obráběč kovů , Pokrývač , Prodavač , Rekondiční a sportovní masér , Strojní mechanik , Tesař , Zedník , Instalatér , Kuchař-číšník , Prodavač , Strojní mechanik , Zedník , Podnikání , Podnikání

DOD:12. 11. 2014 a 21. 1. 2015 od 09:00 do 17:00 hod. v areálech Petrovice u Karviné, Orlová a Havířov. STIPENDIUM pro žáky strojních a stavebních oborů dle dosažených výsledků .Termín zaslání přihlášek dle platného přijímacího řízení.
Střední odborné učiliště "BARON SCHOOL" spol. s r.o.
Havířov
Střední škola

Cukrář , Karosář , Kuchař-číšník , Mechanik opravář motorových vozidel , Pekař , Gastronomie , Podnikání

DOD 20. 11. 2014 a 10. 1. 2015. Kuchař-číšník: barmanský kurs, praxe na horských střediscích, účast na odborných soutěžích. Mechanik opravář motorových vozidel: zámečnický kurs, zdarma řidičský průkaz na automobily sk. B,C. U všech oborů zdarma učebnice a sešity, pracovní oděv a pracovní ochranné pomůcky. 1. ročník je u všech učebních oborů bez školného!
Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o.
Karviná
Střední škola

Bezpečnostně právní činnost , Veřejnosprávní činnost , Bezpečnostní služby

DOD: 25.11.2014, 2.12.2014, 9.12.2014 vždy od 12.00 - 17.00 hod. Ubytování je možné zajistit na internátu jiné SŠ v Karviné. Denní studium: 68-42-M/01 Bezpečnostně právní činnost - přijímací řízení: výsledky ze ZŠ, psychologický test, test fyzické zdatnosti. Obor 68-43-M/01 Veřejnosprávní činnost - přijímací pohovory - výsledky ze ZŠ. Distanční : 68-42-L/51 Bezpečnostní služby - nutný výuční list.
Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol.s r.o.
Orlová
Střední škola

Informační technologie , Informační technologie

DOD: 21.11.2014 a 27.1. 2015, Škola s velkou specializací na informatiku. Školné zahrnuje veškeré náklady na učebnice, vstupné a dopravné na kulturní a sportovní akce školy. Všechny výukové materiály\ v elktronické podobě. Škola nabízí prospěchové stipendium. Škola pořádá přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Úspěšnost uchazečů o studium na vysoké škole je 85%.
Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.
Karviná
Střední škola

Předškolní a mimoškolní pedagogika , Ekonomika a podnikání , Předškolní a mimoškolní pedagogika , Sociální činnost (Sociální péče) , Veřejnosprávní činnost , Předškolní a mimoškolní pedagogika

DOD: od 13.11.2014 do 30.3.2015. Jsme škola pro všechny. Přijímací zkoušky - žádné. Možnost denního i dálkového studia.
Pygmalion, s.r.o.
Český Těšín
Jazyková škola

Jednoleté pomaturitní studium