Filtru odpovídá celkem 19 škol
Zvolen okres Kolín Zrušit výběr okresu
Druh školy (6)
Vysoká škola , Praktická škola , Gymnázium , Jazyková škola , Střední odborná škola , Vyšší odborná škola
Obor (53)
Politologie , Pečovatelské služby , Praktická škola dvouletá , Gymnázium , Gymnázium - všeobecné , Jednoleté studium cizího jazyka - AJ , Ekonomika a podnikání (sportovní management) , Obchodní akademie , Ekonomika a podnikání (Řízení firem, Cestovní ruch, Komerční právo) , Informační technologie (Síťové a webové aplikace) , Obalová technika - počítačová grafika (Design obalů) , Podnikání , Požární ochrana , Reprodukční grafik pro média (Grafický design) , Užitá fotografie a média , Jednoleté studium cizího jazyka - NJ , Ekonomika a podnikání (Ekonomické a finanční služby) , Informační technologie (Informatika v ekonomice) , Ekonomika a podnikání (Cestovní ruch a rekreologie) , Ekonomika a podnikání (Peněžní specialista) , Elektrikář (Provozní elektrikář) , Informační technologie , Logistické a finanční služby (Peněžní a logistické služby) , Mechanik elektrotechnik , Elektrikář - silnoproud , Instalatér , Klempíř (stavební výroba) , Kominík (obor ve schvalovacím řízení) , Malíř a lakýrník , Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení , Stavebnictví , Tesař , Truhlář , Zedník , Dopravní prostředky , Ekonomika a podnikání , Mechanik seřizovač , Mechanik strojů a zařízení , Nástrojař , Obráběč kovů , Provoz a ekonomika dopravy , Provozní technika , Strojírenství , Strojní mechanik , Strojní mechanik - zkrácené studium , Aranžér , Pekař , Prodavač (smíšené zboží) , Laboratorní asistent , Zdravotnické lyceum , Zdravotnický asistent , Diplomovaný farmaceutický asistent , Misijní a teologická činnost

Seznam škol v okrese Kolín

Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Kolín, příspěvková organizace
Kolín
Praktická škola

Praktická škola dvouletá

DOD: prohlídky školy po domluvě, stravování ve SPŠS Kolín - cena za oběd 25,- Kč. Bezbariérový přístup, pomoc asistentů, individuální přístup, odborné učebny: keramická dílna, cvičná kuchyň, velká tělocvična, počítačová pracovna, šírna. Podmínky přijetí: ukončení PŠD, doporučení PPP nebo SPC, lékařské potvrzení přihlášky, předpoklad dokončení studia.
Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359
Český Brod
Praktická škola

Praktická škola dvouletá

DOD: prosinec 2013, březen 2014, bude upřesněno na www stránkách, jinak možno po tel. domluvě. Cena za oběd 25 Kč. Vzdělávání je zaměřeno na celkový rozvoj osobnosti žáka. Příprava pro výkon jednoduchých prací zejména formou praktických činností - pečovatelské, pěstitelské a základy aranžérské práce, příprava pokrmů, keramika, základy šití, práce v dílnách. Absolventi získávají vysvědčení o závěrečné zkoušce (střední vzdělání bez výučního listu).
Vyšší odborná škola misijní a teologická
Kolín
Vyšší odborná škola

Misijní a teologická činnost , Misijní a teologická činnost

DOD: po domluvě s ředitelem školy je možno přijít kdykoli během roku. Cena za oběd 25,- Kč. Vyučované cizí jazyky: angličtina, novozákonní řečtina, starozákonní hebrejština.
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
Kolín
Vyšší odborná škola

Diplomovaný farmaceutický asistent

DOD: 2. 12. 2013 16 - 18 hod. a 3. 3. 2014 12 - 16 hod.
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
Kolín
Střední odborná škola

Laboratorní asistent , Zdravotnické lyceum , Zdravotnický asistent , Zdravotnický asistent

DOD: 14. 10. 2013 10 - 16 hod., 2. 12. 2013 16 - 18 hod., 3. 3. 2014 12 - 16 hod. Cena za oběd 28 Kč. Budova školy je situována v centru města, má vlastní tělocvičnu, posilovnu, laboratoře a odborné učebny, jazykovou učebnu, knihovnu a studovnu, žáci mají neomezený přístup na internet. Škola má vlastní domov mládeže s ubytovací kapacitou 57 lůžek. Pořadí uchazečů při přijímacím řízení bude stanoveno dle průměru známek na vysvědčení ze ZŠ.
Střední škola obchodní, Kolín IV, Havlíčkova 42
Kolín
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání , Aranžér , Pekař , Prodavač (smíšené zboží) , Podnikání , Podnikání , Prodavač (smíšené zboží)

DOD : 19. 11. 2014, 14. 1. 2015. Cena za oběd 34 Kč. Podrobné informace o škole získají zájemci na www stránkách školy. Široké možnosti uplatnění absolventů, velký zájem firem. U oborů s výučním listem kapesné od 1. ročníku, u oboru Pekař navíc stipendium Stř. kraje.
Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191
Kolín
Střední odborná škola

Dopravní prostředky , Ekonomika a podnikání , Provoz a ekonomika dopravy , Strojírenství , Mechanik seřizovač , Mechanik strojů a zařízení , Nástrojař , Obráběč kovů , Strojní mechanik , Provozní technika , Strojní mechanik - zkrácené studium

DOD: 5. 11. 2013, kdykoliv po telefonické domluvě. Rozšířená výuka výpočetní techniky, vlastní tělocvična, víceúčelové sportovní hřiště s umělým povrchem v areálu školy, jídelna, bufet. Žáci nekonají přijímací zkoušky, pořadí přijímacího řízení jen dle výsledků na ZŠ.
Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112
Kolín
Střední odborná škola

Stavebnictví , Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení , Elektrikář - silnoproud , Instalatér , Klempíř (stavební výroba) , Kominík (obor ve schvalovacím řízení) , Malíř a lakýrník , Tesař , Truhlář , Zedník , Podnikání

DOD: 23. 11. 2013 a také kdykoliv po domluvě. Garantujeme velmi dobře vybavené učebny a dílny. WI-FI internet bez omezení. Pořádáme sportovní kurzy doma i v zahraničí. Projektování na PC grafickými programy Nemetschek - ALLPLAN FT, Archi CAD. Výuka na PC probíhá ve všech oborech. Absolventi mají velmi dobré uplatnění na pracovním trhu.
Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826
Kolín
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (Cestovní ruch a rekreologie) , Ekonomika a podnikání (Peněžní specialista) , Informační technologie , Logistické a finanční služby (Peněžní a logistické služby) , Mechanik elektrotechnik , Elektrikář (Provozní elektrikář)

DOD: 15. 11. 2013 a 11. 1. 2014. Škola vedle již zavedených maturitních oborů Informační technologie (specializace Programátor, Síťový specialista a Počítačová grafika a multimédia), Mechanik elektrotechnik, Ekonomika a podnikání (Peněžní specialista), Logistické a finanční služby a učebního oboru Elektrikář (Provozní elektrikář) otevírá druhým rokem nový obor Ekonomika a podnikání (Cestovní ruch a rekreologie).
Střední odborná škola, Český Brod - Liblice, Školní 145
Český Brod
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (Ekonomické a finanční služby) , Informační technologie (Informatika v ekonomice)

DOD: 12. 11. 2013, 10. 12. 2013, 14. 1. 2014. Cena za oběd 26 Kč. Obor Ekonomika a podnikání ( ŠVP Ekonomické a finanční služby), Informační technologie (ŠVP Informatika v ekonomice). Školní komplex tvořený školou, DM, školní jídelnou, tělocvičnou (350 Kč/hod.) a venkovními sportovišti v uzavřeném parkovém areálu. Odborné učebny - 4 pracoviště IT, jazyková učebna, informační centrum. Zahraniční kontakty (Německo, Francie), účast v evropských studentských programech.
Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.
Kolín
Jazyková škola

Jednoleté studium cizího jazyka - AJ , Jednoleté studium cizího jazyka - NJ

Odborná střední škola podnikatelská Kolín, s.r.o.
Kolín
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (Řízení firem, Cestovní ruch, Komerční právo) , Informační technologie (Síťové a webové aplikace) , Obalová technika - počítačová grafika (Design obalů) , Požární ochrana , Užitá fotografie a média , Reprodukční grafik pro média (Grafický design) , Podnikání

DOD: 17. 10., 13. 11., 2. 12. 2013 a 7. 1. 2014. Obory Ekonomika a podnikání, ICT - aplikace osob. počítačů, Požární ochrana - žáci s průměrem prosp. do 1,5 př. zk. nekonají, podstupují pouze psycholog. test. Obor Obalová technika a Reprodukční grafik pro média - žáci s prům. do 1,5 př. zk. nekonají, podstupují pouze pohovor - rozbor dom. prací (přihlášky do 18. 12. 2013) a psycholog. test. U oboru Užitá fotografie a média podávají žáci přihlášky do 29. 11. 2013. Škola pořádá přípravný kurz k TZ.
Obchodní akademie
Kolín
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (sportovní management) , Obchodní akademie

DOD: 5. 11. 2013, 7. 1. 2014. Bezbariérový přístup.
Mgr. Hana Trmíková - HANNAH SCHOOL
Kolín
Jazyková škola

Jednoleté studium cizího jazyka - AJ

Učebny a kancelář školy jsou na adrese: Husova 48 (1. poschodí), 280 02 Kolín 1. Bližší informace o studiu lze získat na internetových stránkách školy - www.hannahschool.cz
JŠ LEVL languages, Mgr. Vlaďka Z. Tvrdíková
Kolín
Jazyková škola

Jednoleté studium cizího jazyka - AJ

Bližší informace o studiu na www.levl-languages.cz, cena pomaturitního studia je 24 500,- (v ceně zahrnuta 1 sada učebnic).
Gymnázium Český Brod
Český Brod
Gymnázium

Gymnázium - všeobecné , Gymnázium - všeobecné

DOD: čtvrtek 14. 11. 2013 a čtvrtek 23. 1. 2014 vždy od 16.30 - 18.30 hod. Podrobné informace o škole lze získat na www.gcbrod.cz.
Gymnázium
Kolín
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

DOD: 13. 11. a 25. 11. 2014 vždy od 14 hod. Další cizí jaz. jako kroužky, výměnné pobyty s Holandskem. Projekty OPVK 1.1 a 1.5. Poznávací exkurze do jiných států EU (GB, FR,DE..). Pěvecký sbor. Gymnastický tým. Florbal. Beach volejbal. Kurzy programování. Výtvarný kroužek. Sportovní kroužky. Vodácký klub. Internet volně přístupný všem studentům školy. FREE WIFI 100% pokrytí. Vstupní kurzy. Klub mladého diváka. Vlastní divadelní představení. Kvalitní příprava na vysokoškolská studia všech oborů. Trvalá a mimořádná úspěšnost absolventů v přijímacích řízeních na další studia (96%). Úspěšné maturity - podle analýzy maturitních výsledků 2012 jsme 3. nejlepší gymnázium ve Stř. kraji a 19. nejlepší v ČR.
Dívčí katolická střední škola a Mateřská škola
Kolín
Praktická škola

Pečovatelské služby , Praktická škola dvouletá

DOD: 20. 11. 2013, 4. 12. 2013, 15. 1. 2014. Dvouletá střední škola. Škola je určena pro žáky nestudijního typu ze ZŠ, speciálních škol, DD apod. Vzhledem ke vzdělávacím potřebám žáků jsou respektovány individuální schopnosti a možnosti žáků. Cílem je získat vzdělání a manuální dovednosti. Absolventi se uplatní v oborech: vaření, pečovatelství, šití. Příslušnost k církvi ani víra není podmínkou přijetí.
Academia Rerum Civilum - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o.
Kolín
Vysoká škola

Politologie , Politologie

DOD: 23. 1. 2010 od 9.00 do 15.00 hod. Škola nabízí přednášky v rámci "Akademie 3. věku."