Filtru odpovídá celkem 2 školy
Zvolen okres Nový Jičín Zrušit výběr okresu
Druh školy (1)
Střední škola
Zvolen obor Ekonomické lyceum Zrušit filtr oboru

Seznam škol v okrese Nový Jičín obor Ekonomické lyceum

Střední škola ekonomicko-podnikatelská Studénka, o. p. s.
Studénka
Střední škola

Ekonomické lyceum , Obchodní akademie , Podnikání , Podnikání

DOD: 11. 12. 2013, 15. 1. 2014. Obchodní akademie se vyučuje se zaměřením na VT a CR. 4 multimed. uč. a 2 uč. VT, internet pro veřejnost. 60 % úspěšných absolventů pokračuje ve studiu na VOŠ a VŠ. Škola je v centru města. Žáci jsou zapojeni v mezinárodních projektech. Rekval. a jazykové kurzy. Vyznamenaní žáci získávají stipendium. Zahraniční lektor pro AJ.
Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
Nový Jičín
Střední škola

Ekonomické lyceum , Informační technologie , Obchodní akademie , Veřejnosprávní činnost , Zdravotnické lyceum , Zdravotnický asistent , Zdravotnický asistent , Podnikání (večerní)

DOD: 12/2013. Stravování probíhá ve vlastní školní jídelně. Cena jednoho obědu činí 28 Kč. K 31.8.2012 byl zrušen z důvodu nenaplněnosti vlastní DM . Ubytování zprostředkujemet v DM při OŠ a PŠ, Nový Jičín na Hoblíkové ulici. Nabízíme nástavbové studium oboru Podnikání pro VYU, kteří ukončili tříletý učební obor. Studium probíhá 2x týdně v odpol. hod., je ukončeno MZ. Dále nabízíme večerní studium oboru Zdravotnický asistent pro DZŠ. Studium probíhá 2x týdně v odpol. hod., je ukončeno MZ. Pro šk. rok 2013/14 tento obor neotevíráme, až ve šk. roce 2014/15.