Filtru odpovídá celkem 3 školy
Zvolen okres Plzeň-jih Zrušit výběr okresu
Druh školy (2)
Střední odborná škola , Gymnázium
Obor (15)
Ekologie a životní prostředí (Zájmové a záchranné chovy/Revitalizace krajiny) , Pečovatelské služby (Pečovatelství a osobní asistence) , Sociální činnost (Pečovatelství a osobní asistence) , Gymnázium (Společně branou poznání) , Mechanik opravář motorových vozidel (Mechanik opravář motorových vozidel) , Opravář zemědělských strojů (Opravář zemědělských strojů) , Opravářské práce , Podkovář a zemědělský kovář (Podkovář a zemědělský kovář) , Podnikání , Potravinářská výroba (Potravinářská výroba) , Práce ve stravování (Práce ve stravování) , Stravovací a ubytovací služby (Stravovací a ubytovací služby) , Truhlář (Truhlář) , Uměleckořemeslné zpracování dřeva (Uměleckořemeslné zpracování dřeva) , Uměleckořemeslné zpracování kovů (Uměleckořemeslné zpracování kovů)

Seznam škol v okrese Plzeň-jih

Střední škola, Oselce 1
Oselce
Střední odborná škola

Uměleckořemeslné zpracování dřeva (Uměleckořemeslné zpracování dřeva) , Uměleckořemeslné zpracování kovů (Uměleckořemeslné zpracování kovů) , Mechanik opravář motorových vozidel (Mechanik opravář motorových vozidel) , Opravář zemědělských strojů (Opravář zemědělských strojů) , Podkovář a zemědělský kovář (Podkovář a zemědělský kovář) , Truhlář (Truhlář) , Opravářské práce , Potravinářská výroba (Potravinářská výroba) , Stravovací a ubytovací služby (Stravovací a ubytovací služby) , Práce ve stravování (Práce ve stravování) , Podnikání

Dny otevřených dveří: Oselce - 26.11.2011 a 21.1.2012 (od 9:00 do 13:00 hod.), Blovice - 3.12.2011 a 28.1.2012 (od 8:30 do 12:00 hod.). Stravné - cena za oběd 21,- Kč. Termín podání přihlášek na umělecké obory do 30.11.2011. Obory vyučované v Blovicích: Potravinářská výroba, Opravářské práce, Práce ve stravování, Stravovací a ubytovací služby, Podnikání.
Gymnázium, Blovice, Družstevní 650
Blovice
Gymnázium

Gymnázium (Společně branou poznání) , Gymnázium (Společně branou poznání)

Dny otevřených dveří: pátek 7. 11. 2014 od 13.00 - 16.00 hod., sobota 10. 1. 2015 od 8 do 11.30 hod. DOD pro žáky 9. ročníků - úterý 2. 12. 2014 od 9 do 12 hod. Gymnázium Blovice sídlí v moderně vybavené budově z r. 1995. Škola je bezbariérová, vlastní tělocvičnu a hřiště s umělým povrchem. Stravování zajištěno v jídelně ZŠ. Ubytování lze zařídit v nedlekém internátu. Pro žáky 5. ročníků pořádáme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. Vlakové a autobusové spojení do Blovic je z různých míst okresu velmi dobré. Přijímací zkoušky do osmiletého studijního cyklu konají všichni uchazeči, do čtyřletého cyklu pouze žáci, kteří nesplňují kritéria vyhlášená ředitelkou školy.
Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí
Spálené Poříčí
Střední odborná škola

Ekologie a životní prostředí (Zájmové a záchranné chovy/Revitalizace krajiny) , Sociální činnost (Pečovatelství a osobní asistence) , Pečovatelské služby (Pečovatelství a osobní asistence) , Ekologie a životní prostředí (Zájmové a záchranné chovy/Revitalizace krajiny)

Dny otevřených dveří: 12.11.2011, 9.12.2011 a 20.1.2012. Stravování v jídelně ZŠ, cena oběda 24,- Kč. Na obou oborech organizovány průběžné praxe a exkurze již od prvního ročníku, adaptační a meditační soustředění, lyžařské a turistické kurzy, velký výběr mimoškolní činnosti - chovatelský kroužek, osobní asistence v rodinách, dramatický kroužek, zahraniční zájezdy, k dispozici školní bufet. Škola rodinného typu. Pro studenty dálkového studia možnost ubytování na DM v objektu školy.