Filtru odpovídá celkem 4 školy
Zvolen okres Plzeň-sever Zrušit výběr okresu
Druh školy (1)
Střední škola
Obor (18)
Agropodnikání (Agropodnikání Plasy) , Gymnázium (LUPA) , Obchodní akademie (Obchodní akademie Plasy) , Veterinářství (Veterinářství Plasy) , Praktická škola dvouletá (práce v domácnosti) , Zahradnická výroba (Sadovnické a květinářské práce) , Elektrikář (Elektrikář) , Elektrotechnické a strojně montážní práce (Elektrotechnické a strojně montážní práce) , Kamnář (Kamnář) , Sklářský a keramický průmysl (Keramický průmysl) , Strojní mechanik (Zámečník) , Uměleckořemeslné zpracování kamene a keramiky (Umělecký keramik) , Výrobce a dekoratér keramiky (Keramik, Keramička) , Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu (Kamnářství) , Zedník (Obkladač) , Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) , Opravář zemědělských strojů (Opravář zemědělských strojů) , Sociální činnost (Sociální činnost)

Seznam škol v okrese Plzeň-sever

Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Kralovice
Střední škola

Sociální činnost (Sociální činnost) , Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) , Opravář zemědělských strojů (Opravář zemědělských strojů)

DOD: 29.11.2014, 17.1.2015, 14.2.2015 vždy v sobotu od 9 do 12 hodin. Škola využívá vlastní autoškolu, domov mládeže, školní jídelnu, moderně vybavené učebny a dílny. Automechanik - zdarma ŘP sk. B a C. Opravář zemědělských strojů - zdarma ŘP sk. B, C a T. U obou oborů je možné získat certifikát pro svařování plamenem a v ochranné atmosféře. Nabízen je kurz obsluhy vysokozdvižného vozíku. Maturitní obor Sociální činnost - odborná praxe již od 2. ročníku, podpora dobrovolnictví. Uchazeči o studium nekonají přijímací zkoušky. U oboru Automechanik výhodná nabídka získání profesního průkazu řidiče nákladního automobilu. Uchazeči o studium jsou přijímáni na základě předchozího vzdělávání v základní škole. Kvalitní dopravní spojení do Kralovic zajišťuje pravidelná hromadná doprava. Školní jídelna pro celodenní stravování (84,- Kč/celodenní stravování, 26,-Kč/oběd).
Střední škola, Horní Bříza, U Klubu 302
Horní Bříza
Střední škola

Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu (Kamnářství) , Uměleckořemeslné zpracování kamene a keramiky (Umělecký keramik) , Elektrikář (Elektrikář) , Kamnář (Kamnář) , Strojní mechanik (Zámečník) , Výrobce a dekoratér keramiky (Keramik, Keramička) , Zedník (Obkladač) , Elektrotechnické a strojně montážní práce (Elektrotechnické a strojně montážní práce) , Sklářský a keramický průmysl (Keramický průmysl)

Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Zbůch, V Sídlišti 349
Zbůch
Střední škola

Zahradnická výroba (Sadovnické a květinářské práce) , Praktická škola dvouletá (práce v domácnosti)

Škola neposkytuje ubytování ani stravování. Obor Zahradnická výroba se otvírá pouze na elokovaném pracovišti Macháčkova 45 - 47, Plzeň. Bezbariérový přístup.
Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy
Plasy
Střední škola

Gymnázium (LUPA) , Gymnázium (LUPA) , Agropodnikání (Agropodnikání Plasy) , Obchodní akademie (Obchodní akademie Plasy) , Veterinářství (Veterinářství Plasy)

DOD: 26.11.2011 a 7.1.2012. Obchodní akademie nabízí zaměření na cestovní ruch nebo počítačovou grafiku. Agropodnikání je školou manažerského typu pro pozdější využití v zemědělství nebo životním prostředí. Gymnázium čtyřleté se po 3 letech studia všeobecného zaměření rozděluje do odborných bloků - technického, přírodovědného a společenskovědního. Škola má výborné výsledky státních maturit. Veterinářství je obor pro žáky, kteří rádi pečují o zvířata. Na osmileté gymnázium přijímáme zvídavé žáky 5. třídy, kteří se rádi učí. Kromě uvedených jazyků možnost v rámci kroužků: L, IJ, FJ Stravování: Domov mládeže: snídaně (9,-Kč), svačina (8,-Kč), oběd (25,-Kč), večeře (21,-Kč) Jídelna: oběd 25,- Kč - vyšší gymnázium, 23,- Kč - nižší gymnázium