Filtru odpovídá celkem 12 škol
Zvolen okres Praha-východ Zrušit výběr okresu
Druh školy (6)
Gymnázium , Střední odborné učiliště , Odborné učiliště , Střední odborná škola , Vyšší odborná škola , Praktická škola
Obor (51)
Gymnázium , Gymnázium všeobecné , Čalounické práce (Truhlářská a čalounická výroba) , Ekonomika a podnikání , Klempířské práce ve stavebnictví , Krejčí , Mechanik strojů a zařízení , Obchodník , Prodavač , Stravovací a ubytovací služby , Strojírenské práce , Strojní mechanik , Malířské a natěračské práce , Pečovatelské služby ( (pečovatelské práce)) , Potravinářská výroba (cukrářské práce) , Potravinářské práce (pekařské práce) , Prodavačské práce , Šití oděvů , Stravovací a ubytovací služby (kuchařské práce) , Zahradnické práce (květinářské a floristické práce) , Management strojírenství , Podnikání , Strojírenská technická administrativa , Elektromechanik , Klempíř strojírenské výroby , Lakýrník , Mechanik číslicově řízených strojů , Mechanik seřizovač , Mechanik seřizovač mechatronik , Modelář , Nástrojař , Obráběč kovů , Operátor skladování , Provozní technika , Slévač , Truhlář - výroba nábytku , Zámečník , Informační technologie , Klempíř ( (klempíř pro leteckou výrobu)) , Letecký mechanik , Strojírenství , Strojní mechanik (mechanik opravář pro letadla) , Strojní mechanik (zámečník) , Agropodnikání , Ekologie a životní prostředí , Diplomovaný farmaceutický asistent , Diplomovaný zdravotnický záchranář , Masér sportovní a rekondiční , Předškolní a mimoškolní pedagogika , Sociální práce , Praktická škola

Seznam škol v okrese Praha-východ

Základní škola a Praktická škola
Úvaly
Praktická škola

Praktická škola

Škola je určena žákům se speciálními vzdělávacími potřebami. Bývá pro mnohé z nich odrazovým můstkem k dalšímu studiu. Je to škola státní, studium je bezplatné a je ukončeno závěrečnou zkouškou. Po jejím absolvování se studenti mohou přihlásit ještě i do učiliště, které většinou úspěšně absolvují. Jiní nastupují do zaměstnání ve stravovacích, nebo sociálních službách případně v obchodě.
Vyšší odborná škola a Střední zdravotnická škola MILLS, s.r.o.
Čelákovice
Vyšší odborná škola

Diplomovaný zdravotnický záchranář , Diplomovaný farmaceutický asistent , Diplomovaný farmaceutický asistent , Diplomovaný zdravotnický záchranář , Sociální práce , Sociální práce , Předškolní a mimoškolní pedagogika , Předškolní a mimoškolní pedagogika , Masér sportovní a rekondiční

DOD: 13.10.2011, 10.11.2011, 8.12.2011, 5.1.2012, 9.2.2012, 8.3.2012 vždy od 16:00 hodin.
Střední zemědělská škola
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Střední odborná škola

Agropodnikání , Ekologie a životní prostředí

DOD: na www.szesbrandys.cz. Stravování: obědy v jídelně školy, cena za jeden oběd 32,- Kč.
Střední škola letecké a výpočetní techniky
Odolena Voda
Střední odborná škola

Informační technologie , Strojírenství , Letecký mechanik , Klempíř ( (klempíř pro leteckou výrobu)) , Strojní mechanik (mechanik opravář pro letadla) , Strojní mechanik (zámečník)

DOD: 5.11.2013, 5.12.2013, 7.1.2014, 4.2.2014. Ubytování a stravování přímo v objektu školy. Žáci jsou přijímáni na základě výsledků ze ZŠ.
Střední odborná škola Čelákovice, s.r.o.
Čelákovice
Střední odborná škola

Management strojírenství , Strojírenská technická administrativa , Podnikání , Podnikání

Střední odborné učiliště

Mechanik číslicově řízených strojů , Mechanik seřizovač , Mechanik seřizovač mechatronik , Mechanik strojů a zařízení , Elektromechanik , Klempíř strojírenské výroby , Lakýrník , Modelář , Nástrojař , Obráběč kovů , Operátor skladování , Slévač , Truhlář - výroba nábytku , Zámečník , Provozní technika

DOD: 13.11.2013 8-17 hod, 15.11.2013 12-17 hod, 16.11.2013 8-12 hod, 10.1.2014 12-17 hod, 11.1.2014 8-12 hod, Po telefonické domluvě kdykoliv. Stravování zajišťujeme u sousední školy. Škola úzce spolupracuje s rodiči. Pro studenty zajišťujeme odbornou praxi u tuzemských partnerů i v zahraničí (Německo, Švýcarsko). Odborný výcvik ve školních provozovnách: kosmetický a kadeřnický salón, truhlářská a zámečnická dílna. Výuka angličtiny rodilou mluvčí. Obory: modelář, mechanik strojů a zařízení, mechanik seřizovač, mechatronik, strojní mechanik (zámečník), nástrojař, klempíř, obráběč kovů, truhlář, podnikání, ekonomika a podnikání, operátor skladování (logistik), kosmetické služby, kadeřník, sociální činnost. Obory v dálkové, večerní i zkrácené formě.
OPEN GATE - gymnázium a základní škola, s.r.o.
Babice
Gymnázium

Gymnázium

DOD: 16.10., 20.11., 22.1. Výuka probíhá od kvinty v angl. jazyce. Možnost mezinárodní maturity /IB/. Ubytování, stravování, uniforma, učebnice, zájezdy, exkurze jsou zahrnuty v celkovém ročním školném 470 000 Kč (Boarding studium. tj, žáci bydlí v areálu). 236 000 Kč ročně - žáci denně dojíždějí (stravování ani zájezdy a exkurze nejsou zahrnuty).
Odborné učiliště
Kunice
Odborné učiliště

Čalounické práce (truhlářská a čalounická výroba) , Malířské a natěračské práce , Pečovatelské služby ( (pečovatelské práce)) , Potravinářská výroba (cukrářské práce) , Prodavačské práce , Stravovací a ubytovací služby (kuchařské práce) , Šití oděvů , Zahradnické práce (květinářské a floristické práce) , Potravinářské práce (pekařské práce)

DOD: osobní jednání po předchozí telefonické domluvě (PO-PÁ) 8 - 14 hod. Stravování - 80,- Kč/den, oběd 32,- Kč.
Masarykovo klasické gymnázium, s.r.o.
Říčany
Gymnázium

Gymnázium

Školné je 15 000 - 21 000 Kč /dle průměru/.
Integrovaná střední škola Františka Melichara
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Střední odborné učiliště

Ekonomika a podnikání , Mechanik strojů a zařízení , Obchodník , Krejčí , Prodavač , Strojní mechanik , Čalounické práce (Truhlářská a čalounická výroba) , Klempířské práce ve stavebnictví , Stravovací a ubytovací služby , Strojírenské práce

Ve šk. roce 2013/2014 DOD: 23. a 24.11., 11. a 12.1. Škola disponuje pouze výdejnou stravy. Jeden oběd stojí 32,- Kč. Možnost ubytování na vlastním internátu v areálu školy. Škola je vybavena dílnami pro odborný výcvik učňů, obchodníci vykonávají praxi převážně ve velkých nákupních centrech v okolí. Pouze obory denního studia.
Gymnázium J. S. Machara
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

DOD: 3.12.2013 Kritéria přijímacího řízení: výsledky hodnocení dosažené při přijímací zkoušce (testy SCIO). Stravování: NG 672,- Kč/měs., VG 714,- Kč/měs.
Gymnázium
Říčany
Gymnázium

Gymnázium všeobecné , Gymnázium

DOD v prosinci a v lednu - bude uvedeno na webových stránkách školy.
Gymnázium
Čelákovice
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

DOD: 17.9., 8.10., 19.11., 30.11.2013, 14.1., 4.2., 25.2.2014, dále každou středu od 10 - 16:00 hodin; po předchozí domluvě kdykoli. Cena 1 oběda je 24 Kč a 46 Kč. Zapojení do mezinárodních projektů ESF, vysoká úspěšnost absolventů na VŠ. Cizí jazyky s rodilými mluvčími, aprobovaná výuka. Bohaté vybavení školy, dobrá dopravní dostupnost z centra Prahy. K dispozici bazén, tělocvičny; bohatá nabídka volitelných předmětů a mimoškolních činností.