Filtru odpovídá celkem 8 škol
Zvolen okres Rychnov nad Kněžnou Zrušit výběr okresu
Druh školy (4)
Gymnázium , Střední odborná škola , Vyšší odborná škola , Praktická škola
Obor (40)
Gymnázium , Ekonomické lyceum , Informatika v ekonomice , Obchodní akademie , Elektrotechnika (Počítačové řídicí systémy v elektrotechnice) , Informační technologie (Aplikace osobních počítačů a správa sítí) , Informační technologie (Obsluha a tvorba firemních aplikací) , Informační technologie (Informační technologie se zaměřením na počítačovou grafiku a audio-video tvorbu) , Informační technologie (Informační technologie se zaměřením na programování, vývoj aplikací a robotiku) , Klempíř (Klempíř se zaměřením na autoklempíře s rozšířenou výukou auto-mechanika) , Mechanik seřizovač , Mechanik strojů a zařízení , Nástrojař (Nástrojař s rozšířenou výukou CNC systému) , Obráběč kovů (Obráběč kovů s rozšířenou výukou CNC systému) , Podnikání , Strojní mechanik (Strojní mechanik se zaměřením na zámečníka) , Agropodnikání , Ekologie a ochrana životního prostředí , Elektromechanik pro zařízení a přístroje , Autoelektrikář , Autolakýrník , Autotronik , Dopravní prostředky , Gastronomie , Karosář , Kominík , Kuchař-číšník , Mechanik opravář motorových vozidel (automechanik) , Nástrojař , Obchodník , Obráběč kovů , Prodavač , Provozní technika , Strojírenství , Technické lyceum , Truhlář , Automobilová diagnostika a servis , Firemní ekonomika , Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá

Seznam škol v okrese Rychnov nad Kněžnou

Základní škola a Praktická škola, Rychnov nad Kněžnou, Kolowratská 485
Rychnov nad Kněžnou
Praktická škola

Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá

DOD: 21.11.2013 a 16. 1. 2014. Cena oběda 30,- Kč. Škola je pro žáky a studenty se speciálními vzdělávacími potřebami. Dvouletý obor je určen především pro absolventy základní školy praktické a nižších ročníků základní školy. Jednoletý obor je určen především pro absolventy základní školy speciální a nižších ročníků základní školy praktické.
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166
Rychnov nad Kněžnou
Střední odborná škola

Dopravní prostředky , Strojírenství , Technické lyceum , Autotronik , Gastronomie , Obchodník , Autoelektrikář , Autolakýrník , Karosář , Kominík , Kuchař-číšník , Mechanik opravář motorových vozidel (automechanik) , Nástrojař , Obráběč kovů , Prodavač , Truhlář , Provozní technika , Podnikání , Provozní technika

Vyšší odborná škola

Automobilová diagnostika a servis , Firemní ekonomika

DOD: 21. a 22. 10. 2011; 9. 12. 2011; 13. 1. 2012; 24. 2. 2012; 23. 3. 2012. Obor strojírenství se ve třetím ročníku větví na zaměření: CAD/CAM systémy a CNC stroje, automatizační techniku a robotiku, informatiku a diagnostiku motorových vozidel, ekonomiku a řízení firem. Moderní učebny, autoservis, lakovna, dřevodílny, svářecí škola, emisní stanice, informační centrum, 8 učeben PC, chata.
Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí, Komenského 873
Kostelec nad Orlicí
Střední odborná škola

Agropodnikání , Ekologie a ochrana životního prostředí , Elektromechanik pro zařízení a přístroje

DOD: 30. 11. 2013; 10. 1. 2014. Stravování a ubytování ve vlastním zařízení v areálu školy.
Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška
Dobruška
Střední odborná škola

Informační technologie (Informační technologie se zaměřením na počítačovou grafiku a audio-video tvorbu) , Informační technologie (Informační technologie se zaměřením na programování, vývoj aplikací a robotiku) , Mechanik seřizovač , Mechanik strojů a zařízení , Podnikání , Klempíř (Klempíř se zaměřením na autoklempíře s rozšířenou výukou auto-mechanika) , Nástrojař (Nástrojař s rozšířenou výukou CNC systému) , Obráběč kovů (Obráběč kovů s rozšířenou výukou CNC systému) , Strojní mechanik (Strojní mechanik se zaměřením na zámečníka) , Podnikání

DOD:5. 12. a 6. 12. 2013 další na www.sspvc.cz. Zřizovatelem školy jsou hlavní organizace regionu sdružené v nestátní neziskovou organizaci: Podorlické sdružení zaměstnavatelů. Tato vazba je zárukou efektivní výuky nejnovějších technologií ve výpočetní, informační a technické oblasti, zajištění kvalitních praxí a jistota budoucího uplatnění žáků.
Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška, Čs. odboje 670
Dobruška
Střední odborná škola

Elektrotechnika (Počítačové řídicí systémy v elektrotechnice) , Informační technologie (Aplikace osobních počítačů a správa sítí) , Informační technologie (Obsluha a tvorba firemních aplikací)

DOD: 22. 11. 2013 od 9.00 do 17 .00 hd, 23. 11. 2013 od 8.00 do 12 hod a 17. 1. 2014 od 9.00 do 17.00 hod.. Škola má 65 letou tradici ve výuce tech. oborů. Nabídka pokrývá spektrum elektrotechniky a informačních technologií, od počítačových řídicích systémů, které podporují firmy v regionu, přes zaměření na aplikace pc a správu sítí, oblíbené chlapci, po firemní aplikace, kde najdou uplatnění i dívky.
Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522
Kostelec nad Orlicí
Střední odborná škola

Ekonomické lyceum , Informatika v ekonomice , Obchodní akademie

DOD: 22. 11. 2013 a 17. 1. 2014. Vyučované obory: obchodní akademie, ekonomické lyceum, informační technologie. Státní zkoušku ze psaní na klávesnici, Zertifikat Deutsch, Goethe Zertifikat, Evropskou zkoušku ECDL a připravujeme na First Cambridge Certificate. Fiktivní firmy - OA IT EXPO - přehlídky studentských prací. Kulturní studentská vystoupení. Adaptační kurz "Vítej mezi námi". Škola nabízí přípravný kurz k přijímacím zkouškám.
Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

DOD: 18.-19.2013. Škola organizuje přípravný kurz k přijímacím zkouškám.
Gymnázium, Dobruška, Pulická 779
Dobruška
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

DOD: 10.1.2014. Škola nemá bezbariérovou úpravu. Typ OZP je nutno předem konzultovat s vedením školy. Cena za oběd 24 a 26 Kč.