Filtru odpovídá celkem 10 škol
Zvolen okres Semily Zrušit výběr okresu
Druh školy (3)
Gymnázium , Střední škola , Střední odborná škola
Obor (48)
Gymnázium se sportovní přípravou , Gymnázium všeobecné , Informační technologie (nový obor) , Veřejnosprávní činnost (nový obor) , Gymnázium , Elektrikář , Instalatér , Klempíř , Pečovatelské služby , Podnikání , Stavebnictví , Tesař , Truhlář , Zedník , Autotronik , Autotronik (jednostopá vozidla) , Autotronik (vícestopá vozidla) , Karosář , Lakýrník (Autolakýrník) , Logistické a finanční služby , Mechanik opravář jednostopých mot.vozidel , Mechanik opravář motorových vozidel , Opravář lesnických strojů , Strojírenské práce , Cestovní ruch , Hotelnictví , Jemný mechanik (Optik) , Kuchař-číšník (zaměření Kuchař,Číšník/servírka,Kuchař-číšník) , Nástrojař , Obchodní akademie , Obráběč kovů , Prodavač (zaměření smíšené zboží) , Strojírenství , Strojní mechanik (Zámečník) , Cukrář , Gastronomie , Kuchař-číšník , Pekař , Potravinářská výroba (Cukrářská výroba) , Potravinářské práce (Pekařská výroba) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařská výroba) , Konzervátorství a restaurátorství , Restaurování kovů (minerálů a organolitů) , Výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů , Ošetřovatel , Zdravotnické lyceum , Zdravotnický asistent , Kombinované lyceum

Seznam škol v okrese Semily

Základní škola a Střední škola waldorfská, Semily
Semily
Střední škola

Kombinované lyceum

DOD 16.11.2011; po dohodě celý leden, možnost domluvit i účast na vyučování.
Střední zdravotnická škola, Turnov, 28.října 1390, příspěvková organizace
Turnov
Střední odborná škola

Zdravotnické lyceum , Zdravotnický asistent , Ošetřovatel

DOD: v pátek 9.12.2011 od 9.00 h do 16.00 h.Stravování 3x denně, do snídaně je zahrnuta přesnídávka a do večeře druhá večeře.Cena oběda pro žáky 26,-Kč.Přijímací řízení - probíhá formou neformálního pohovoru.Nabídka oborů uspokojí všechny zájemce o zdravotnictví- od prakticky zaměřených (ošetřovatel) přes všestranné (zdravotnický asistent) až po studijně zaměřené (zdravotnické lyceum).
Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373, příspěvková organizace
Turnov
Střední odborná škola

Výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů , Konzervátorství a restaurátorství , Restaurování kovů (minerálů a organolitů)

Studijní obor Výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů se dělí do pěti zaměření:plošné a plastické rytí kovů, umělecké zámečnictví a kovářství, zlatnictví a stříbrnictví, broušení a rytí drahých kamenů, umělecké odlévání. DOD: 28. 9. 2011od 9.00 do 17.00 hod.Součástí školy je studium na VOŠ-Konzervátorství a restaurátorství, od 2012/13 Restaurování kovů, minerálů a organolitů.
Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace
Lomnice nad Popelkou
Střední škola

Cestovní ruch , Gastronomie , Cukrář , Kuchař-číšník , Pekař , Potravinářská výroba (Cukrářská výroba) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařská výroba) , Potravinářské práce (Pekařská výroba) , Podnikání

DOD: listopad-prosinec 2011 a každý čtvrtek po tel. dohodě. V oboru Kuchař-číšník si žáci volí v průběhu studia zaměření: kuchař,číšník a kuchař-číšník. Pro stud.obory možnost získání zk."Průvodce cest. ruchu", barman.zk., zk. ECDL,zapojení do projektů a zahraničních stáží. Pro učební obory- výuka ve vl. dílnách a na smluvních pracovištích, finan. odměna za práci,možnost zahr. praxe,barmanské zk. Bližší informace na webových stránkách školy.
Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace
Turnov
Střední odborná škola

Cestovní ruch , Hotelnictví , Obchodní akademie , Strojírenství , Jemný mechanik (Optik) , Kuchař-číšník (zaměření Kuchař,Číšník/servírka,Kuchař-číšník) , Nástrojař , Obráběč kovů , Prodavač (zaměření smíšené zboží) , Strojní mechanik (Zámečník)

DOD je 16.11.2011 (od 14.00 - 17.00), 11.1.2012 (14.00 - 17.00) v ulici Zborovská 519 a Alešova 1723, Turnov. Cena oběda je 21,-Kč. BURZA STŘEDNÍCH ŠKOL dne 4.11.2011 od 8.30 do 16.00 hod. ve škole v ulici Alešova 1723,Turnov. Ubytování je v nově zrekonstruovaném domově mládeže v ulici 28.října 584, Turnov.
Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr.Farského 300, příspěvková organizace
Vysoké nad Jizerou
Střední škola

Autotronik , Karosář , Lakýrník (Autolakýrník) , Mechanik opravář jednostopých mot.vozidel , Mechanik opravář motorových vozidel , Opravář lesnických strojů , Strojírenské práce , Logistické a finanční služby , Autotronik (jednostopá vozidla) , Autotronik (vícestopá vozidla) , Logistické a finanční služby

DOD: 11. a 25. listopadu, 16. prosince 2011 a 14. ledna 2012. Dvouletý studijní obor Autotronik - vícestopá a jednostopá vozidla je určen pro absolventy učebních oborů Automechanik nebo Autoelektrikář.
Integrovaná střední škola, Semily, 28.října 607, příspěvková organizace
Semily
Střední škola

Stavebnictví , Elektrikář , Instalatér , Klempíř , Tesař , Truhlář , Zedník , Pečovatelské služby , Podnikání , Podnikání

DOD: bude upřesněn na webu školy. Cena oběda pro žáka je 25,- Kč. Obor pečovatelské služby bude otevřen od školního roku 2012/2013. Bližší informace naleznete na webových stránkách školy.
Gymnázium, Turnov, Jana Palacha 804, příspěvková organizace
Turnov
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

DOD: 5.12.2011 v 16.00 hod. pro osmileté studium, 6.12.2011 v 16.00 hod.pro čtyřleté studium. ŠVP zaměřen na technický, humanitní, přírodovědný a ekonomický směr.
Gymnázium Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574, příspěvková organizace
Semily
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

DOD: 14.1.2012 od 9.00 hod. v aule školy; bližší informace o přijímacím řízení, učebních plánech a zaměření školy jsou zveřejněny na internetových stránkách.
Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice, Tkalcovská 460, příspěvková organizace
Jilemnice
Gymnázium

Gymnázium všeobecné , Gymnázium se sportovní přípravou , Gymnázium všeobecné , Informační technologie (nový obor) , Veřejnosprávní činnost (nový obor)

Gymnázium se sportovní přípravou : kmenové sporty - běh na lyžích, skok na lyžích, severská kombinace, biatlon, atletika, alpské disciplíny, snowboard, cyklistika. Přijímací řízení již v lednu. Veškeré informace o dnech otevřených dveří a další na internetových stránkách školy.