Filtru odpovídá celkem 18 škol
Zvolen okres Jičín Zrušit výběr okresu
Druh školy (5)
Gymnázium , Střední škola , Vyšší odborná škola , Střední odborná škola , Jazyková škola
Obor (85)
Gymnázium , Gymnázium - vybrané předměty v cizím jazyce /6leté/ , Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá , Ekonomické lyceum (Cestovní ruch) , Obchodní akademie (Mezinárodní obchod) , Bankovnictví , Účetnictví , Ekonomika a podnikání , Kadeřník , Kuchař-číšník , Podnikání , Analýza potravin , Ekologie a životní prostředí (Biologie a ekologie živočichů a rostlin) , Ekologie a životní prostředí (Ochrana a tvorba životního prostředí) , Ekologie a životní prostředí (Vodní a odpadové hospodářství) , Přírodovědné lyceum , Technologie potravin (Potraviny a biotechnologie, výroba piva) , Klempíř , Malíř a lakýrník , Nábytkářská a dřevařská výroba , Provozní technika , Stavebnictví , Strojírenství , Strojní mechanik , Technické lyceum , Tesař , Truhlář , Zedník , Jednoleté studium cizího jazyka , Autoelektrikář , Cukrář , Ekonomika a podnikání (Obchodně podnikatelská činnost) , Gastronomie , Hotelnictví , Informační služby (Knihovnické a informační služby) , Instalatér , Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) , Řezník-uzenář , Veřejnosprávní činnost , Elektrikář - silnoproud , Elektromechanik pro zařízení a přístroje (Mechanik pro chladící a klimatizační zařízení) , Opravář zemědělských strojů , Pečovatelské služby , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Rekondiční a sportovní masér , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Strojírenské práce (Obrábění kovů) , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce) , Umělecký kovář a zámečník, pasíř (Umělecký kovář a zámečník) , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zahradnické práce (Zahradnické práce) , Zahradník , Zednické práce , Informační technologie , Mechanik elektrotechnik (Mechanik elektronik) , Spojový mechanik , Telekomunikace (Digitální telekomunikační technika) , Grafický design , Multimediální tvorba , Průmyslový design , Výrobce a dekoratér keramiky , Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu (Keramický design) , Ošetřovatel , Zdravotnický asistent , Gymnázium ((Živé jazyky)) , Agropodnikání , Ekonomika a podnikání (otevření oboru je v jednání) , Péče o krajinu , Ekonomika a podnikání (Informatika) , Ekonomika a podnikání (Řízení sportu) , Elektrikář (Programovatelné elektroinstalace) , Elektromechanik pro zařízení a přístroje (Digitální technika) , Elektrotechnika (Automatizace v energetice) , Elektrotechnika (Počítače a robotika) , Informační technologie (Správa sítí a programování) , Mechanik elektrotechnik (Montáž a servis průmyslových počítačů) , Mechanik seřizovač (Mechanik programátor - programování a obsluha technologických pracovišť) , Mechanik strojů a zařízení (Mechanik dopravní techniky) , Obráběč kovů (Obsluha CNC strojů) , Operátor skladování (Logistika) , Provozní elektrotechnika , Strojírenství (Počítačová grafika a animace) , Strojní mechanik (Opravy, montáže a svařování) , Elektrotechnika - mechatronické systémy

Seznam škol v okrese Jičín

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421
Sezimovo Ústí
Střední škola

Ekonomika a podnikání (Informatika) , Ekonomika a podnikání (Řízení sportu) , Elektrotechnika (Automatizace v energetice) , Elektrotechnika (Počítače a robotika) , Informační technologie (Správa sítí a programování) , Strojírenství (Počítačová grafika a animace) , Mechanik elektrotechnik (Montáž a servis průmyslových počítačů) , Mechanik seřizovač (Mechanik programátor - programování a obsluha technologických pracovišť) , Mechanik strojů a zařízení (Mechanik dopravní techniky) , Elektrikář (Programovatelné elektroinstalace) , Elektromechanik pro zařízení a přístroje (Digitální technika) , Obráběč kovů (Obsluha CNC strojů) , Operátor skladování (Logistika) , Strojní mechanik (Opravy, montáže a svařování) , Podnikání , Provozní elektrotechnika , Provozní technika , Podnikání , Provozní elektrotechnika , Elektrikář (Programovatelné elektroinstalace)

Vyšší odborná škola

Elektrotechnika - mechatronické systémy , Elektrotechnika - mechatronické systémy

Den otevřených dveří : 29.11.2014 + každá středa (od října do února) od 7:00 do 16:00 hod., PLP na přihlášce, modulová výuka, dopravní dostupnost MHD a ČD, bezbariérový přístup, školní bufet, sportovní areál, internet, zájmové kroužky, loděnice, tenisové kurty. Specializace oborů viz ŠVP u jednotlivých oborů. V průběhu studia získává žák "Certifikované moduly".
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T. G. Masaryka 788
Tábor
Vyšší odborná škola

Péče o krajinu , Péče o krajinu

Den otevřených dveří: 30.11. 2014 a 21.1.2015. Ubytování a stravování ve vlastním domově mládeže. Zaměření oboru Péče o krajinu 1) Pozemkové úpravy a ekologie krajiny 2) Zemědělské technologie a stavby v krajině
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T. G. Masaryka 788
Tábor
Střední odborná škola

Agropodnikání , Ekonomika a podnikání (otevření oboru je v jednání) , Agropodnikání

Den otevřených dveří: 30.11.2014, 21.1.2015 . Obory jsou členěny na zaměření - 1) Chov koní, 2) Chov hospodářských zvířat, 3) Zahradní a krajinářské úpravy, 4) Využití a prodej zemědělské techniky. Otevírají se dle poptávky max. 3 zaměření. Ubytování a stravování ve vlastním domově mládeže vedle školy.
Táborské soukromé gymnázium, s.r.o.
Tábor
Gymnázium

Gymnázium ((Živé jazyky)) , Gymnázium ((Živé jazyky)) , Gymnázium

Den otevřených dveří: 27.1.2015. Přijímací řízení na základě prospěchu - bez přijímacích zkoušek. Vlastní výdejna obědů v budově školy. Cena za 1 oběd pro studenta do 15 let - 33,- Kč, nad 15 let - 34,- Kč. Snídaně a večeře v místě ubytování - internát (48,- Kč). Kvalitní studium v příjemném rodinném prostředí. Možnost prospěchových a sociálních stipendií. Učebnice zdarma (vyjma jazykových). Zdarma též doučování a kroužky. Zahraniční jazykové a sportovní akce.
Střední zdravotnická škola, Tábor, Mostecká 1912
Tábor
Střední odborná škola

Zdravotnický asistent , Ošetřovatel , Zdravotnický asistent

Den otevřených dveří: 13.ledna 2015. Naše škola je rodinného typu, moderně vybavena, nachází se v klidném prostředí mimo centra města a zároveň je velice dobře dostupná pro dojíždění. Ubytování a stravování je možno zajistit na Domově mládeže SPŠS, Komenského 2235, který je vedle školy (www.sps-tabor.cz). Ostatní žáci si zde mohou zajistit oběd.
Střední uměleckoprůmyslová škola Bechyně, Písecká 203
Bechyně
Střední odborná škola

Grafický design , Multimediální tvorba , Průmyslový design , Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu (Keramický design) , Výrobce a dekoratér keramiky

Den otevřených dveří: 6.10.2014, 3.11.2014 a 9.2.2015. Škola nabízí čtyři výtvarné studijní obory a jeden učňovský obor. Součástí školy je domov mládeže s jídelnou. Přípravné kurzy k talentovým zkouškám 18.10.2014 a 16.11.2014 od 9.00 do 16.00 hod. Studenti mají možnost výběru druhého cizího jazyka, od pondělí do čtvrtka mohou bezplatně navštěvovat kroužky na DM i ve škole.
Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474
Tábor
Střední škola

Informační technologie , Telekomunikace (Digitální telekomunikační technika) , Mechanik elektrotechnik (Mechanik elektronik) , Elektrikář - silnoproud , Spojový mechanik , Mechanik elektrotechnik (Mechanik elektronik)

Den otevřených dveří: info na webu školy. Informační technologie - program. www stránek, PHP a C#, počítačová grafika. Digitální telekomunikační technika - podobné jako IT, více hardware, projektování a správa poč. sítí. Mechanik elektronik - univerzální zaměření na počítačovou, zabezpečovací a spotřební elektroniku. Elektrikář - bytové elektroinst., výborné uplatnění na trhu práce. Spojový mechanik - slaboproudé instalace počítačových a telekom. sítí. Možnost získání certifikátů ECDL, Cisco IT Essentials, Cisco CCNA Exploration, Vyhl. 50/1978. Maximum studijního materiálu v elektronické podobě. Žáci získají odbornou kvalifikaci v eletrotechnice.
Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405
Soběslav
Střední škola

Elektrikář - silnoproud , Elektromechanik pro zařízení a přístroje (Mechanik pro chladící a klimatizační zařízení) , Instalatér , Kadeřník , Opravář zemědělských strojů , Rekondiční a sportovní masér , Truhlář , Umělecký kovář a zámečník, pasíř (Umělecký kovář a zámečník) , Zahradník , Pečovatelské služby , Potravinářská výroba (Cukrářské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Kuchařské práce) , Strojírenské práce (Obrábění kovů) , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce) , Zahradnické práce (Květinářské a aranžérské práce) , Zahradnické práce (Zahradnické práce) , Zednické práce

Den otevřených dveří: aktuálně na www.ssrsobeslav.cz, dále je prohlídka možná kdykoliv po předchozí telefonické domluvě. Stravování ve vlastní jídelně - cena oběda je 28,- Kč, celodenní stravování 85,- Kč. Ubytování ve vlastním domově mládeže (učební obory typu H) - cena 800,- Kč/měsíc a na internátě (učební obory typu E - pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami) - cena 600,- Kč/měsíc. Cena ubytování je 30,- Kč/noc - aktuálně na www.ssrsobeslav.cz.
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474
Tábor
Střední škola

Ekonomika a podnikání (Obchodně podnikatelská činnost) , Hotelnictví , Informační služby (Knihovnické a informační služby) , Veřejnosprávní činnost , Autoelektrikář , Cukrář , Instalatér , Kuchař-číšník , Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik) , Řezník-uzenář , Gastronomie , Podnikání

Den otevřených dveří: 14.1.2015. V oboru 65-51-H/01 Kuchař - číšník si studenti volí zaměření - Kuchař, Číšník - servírka nebo Kuchař - číšník.
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Tábor
Jazyková škola

Jednoleté studium cizího jazyka

Zápisová kancelář - tel. 381 252 414, fax 381 256 246, mobil: 732 488 716. Úřední hodiny zápisové kanceláře jazykové školy Po - PÁ 7.00 - 15.00 , kancelář je ve 2. patře, č. dveří 124. Cena za oběd 26,- Kč. V uvedeném studiu je možno vybírat Aj nebo Nj.
Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670
Tábor
Střední odborná škola

Stavebnictví , Strojírenství , Technické lyceum , Klempíř , Malíř a lakýrník , Strojní mechanik , Tesař , Truhlář , Zedník , Provozní technika , Nábytkářská a dřevařská výroba

Den otevřených dveří: 8.11.2014 a 10.1.2015. U oboru 23-41-M/01 Strojírenství si žáci volí od 2. roč. odborné zaměření - Počítačová grafika, Technický software, Mechanizace stavebnictví nebo Technická zařízení budov. U oboru 78-42-M/01 Technické lyceum si volí od 2 roč. zaměření Architektura a umění, Stavebnictví, Elektrotechnika nebo Programování a výpočetní technika.
Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I
Veselí nad Lužnicí
Střední škola

Analýza potravin , Ekologie a životní prostředí (Biologie a ekologie živočichů a rostlin) , Ekologie a životní prostředí (Ochrana a tvorba životního prostředí) , Ekologie a životní prostředí (Vodní a odpadové hospodářství) , Přírodovědné lyceum , Technologie potravin (Potraviny a biotechnologie, výroba piva)

Den otevřených dveří: 3.12.2014 a 15.1.2015 od 14.00 do 17.00 hod., po telef. domluvě v úterý od 13.00 do 15.30 hod. Cena oběda 25,- Kč. domov mládeže s celodenním stravováním. Obor Technologie potravin - výuka v novém školním minipivovaru. Neomezený přístup k PC, jazykové učebny, mezinárodní ekologické a potravinářské projekty. Partnerské školy v Rakousku, Maďarsku a Polsku.
Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA, s.r.o.
Tábor
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání , Kadeřník , Kuchař-číšník , Podnikání

Cena stravování je uvedena pouze za obědy.
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615
Tábor
Vyšší odborná škola

Bankovnictví , Účetnictví

Dny otevřených dveří: 22.10. 2014 a 13.1.2015. Ubytování a stravování je možno zajistit v domově mádeže SZeŠ, který je vedle školy.
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615
Tábor
Střední škola

Ekonomické lyceum (Cestovní ruch) , Obchodní akademie (Mezinárodní obchod)

Den otevřených dveří: 1. termín 22.10.2014 od 9.00 do 17.00 hod. v době konání Prezentace škol v hotelu Palcát, za plného provozu školy - možno shlédnout výuku, vybavení a techniku školy, seznámnit se s předepsanou literaturou a učebními pomůckami, pohovořit si s pedagogy a žáky, kteří na škole studují. 2. termín 13.1.2015 od 13.30 do 17.00, žáci si mohou vyzkoušet tzv. přijímačky nanečisto. Ubytování a stravování je možno zajistit v domově mádeže SZeŠ, který je vedle školy.
Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rolnička Soběslav
Soběslav
Střední škola

Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá

Do praktické školy jsou přijímáni žáci, kteří ukončili vzdělávání v základní škole speciální případně v základní škole praktické. Škola má od 1.9.2013 odloučené pracoviště v Táboře na Sídlišti nad Lužnicí. Po úspěšném absolvování závěrečných zkoušek získají žáci nižší střední vzdělání a mohou najít uplatnění v chráněných nebo sociálně terapeutických dílnách.
Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II
Soběslav
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium

Den otevřených dveří: jedna středa v lednu 2015. Přesné informace na webových stránkách školy. Stravování je zajištěno ve stravovně sousední ZŠ - uvedená cena je pouze za obědy (30,- Kč/oběd).
Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860
Tábor
Gymnázium

Gymnázium , Gymnázium - vybrané předměty v cizím jazyce /6leté/ , Gymnázium

Den otevřených dveří: 7.1.2015. Škola nemá vlastní internát, ubytování nabízí internát VOŠ a SZeŠ Tábor, vzdálen od školy cca 300 m. Cena 1250,-Kč/měsíc. Cena stravování je uvedena pouze za obědy. U oboru 79-41-K/610 výuka vybraných předmětů v jazyce francouzském.