Filtru odpovídá celkem 12 škol
Zvolen okres Teplice Zrušit výběr okresu
Druh školy (8)
Vysoká škola , Gymnázium , Praktická škola , Střední odborná škola , Střední škola , Vyšší odborná škola , Střední odborné učiliště , Konzervatoř
Obor (60)
Bankovní management (Bankovní management) , Finance (Finance) , Právní administrativa v podnikatelské sféře , Právní administrativa v podnikatelské sféře (Právní administrativa v podnikatelské sféře) , Gymnázium (Gymnázium) , Praktická škola dvouletá (Praktická škola dvouletá) , Geodézie a katastr nemovitostí (Geodézie a katastr nemovitostí) , Geotechnika (Geotechnika) , Mechanik strojů a zařízení (Mechanik strojů a zařízení) , Technická zařízení budov (Technická zařízení budov) , Číšník, servírka (Číšník, servírka) , Cukrář (Cukrář) , Dopravní prostředky (Dopravní prostředky) , Hotelnictví (Hotelnictví) , Informační technologie (Informační technologie) , Kuchař (Kuchař) , Obchodní akademie (Obchodní akademie) , Podnikání (Podnikání) , Strojírenství (Strojírenství) , Aranžér (Aranžér) , Grafický design (Grafický design) , Kadeřník (Kadeřník) , Kosmetické služby (Kosmetické služby) , Obchodník (Obchodník) , Prodavač (Prodavač) , Šití oděvů (Šití oděvů) , Sociální činnost (Sociální činnost) , Personální práce obor Personální řízení (Personální práce obor Personální řízení) , Sociální práce oboru Sociální práce a sociální pedagogika (Sociální práce oboru Sociální práce a sociální pedagogika) , Autoelektrikář (Autoelektrikář) , Ekonomika a podnikání (Ekonomika a podnikání) , Elektrikář (Elektrikář) , Instalatér (Instalatér) , Karosář (Karosář) , Klempíř (Klempíř) , Malíř a lakýrník (Malíř a lakýrník) , Malířské a natěračské práce (Malířské a natěračské práce) , Mechanik opravář motorových vozidel (Mechanik opravář motorových vozidel) , Nábytkářská a dřevařská výroba (Nábytkářská a dřevařská výroba) , Obráběč kovů (Obráběč kovů) , Podlahář (Podlahář) , Provozní technika (Provozní technika) , Stavební práce (Stavební práce) , Stavební provoz (Stavební provoz) , Strojírenské práce (Strojírenské práce) , Strojní mechanik (Strojní mechanik) , Truhlář (Truhlář) , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářská a čalounická výroba) , Zahradnické práce (Zahradnické práce) , Zednické práce (Zednické práce) , Zedník (Zedník) , Elektrikář , Mechanik elektrotechnik (Mechanik elektrotechnik) , Předškolní a mimoškolní pedagogika , Praktická škola jednoletá (Praktická škola jednoletá) , Hudba (Hudba) , Zpěv (Zpěv) , Keramická výroba (Keramická výroba) , Prodavačské práce (Prodavačské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Stravovací a ubytovací služby)

Seznam škol v okrese Teplice

Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270, Krupka
Krupka
Konzervatoř

Hudba (Hudba) , Zpěv (Zpěv) , Hudba (Hudba) , Zpěv (Zpěv)

Střední škola

Keramická výroba (Keramická výroba) , Prodavačské práce (Prodavačské práce) , Prodavačské práce (Prodavačské práce) , Stravovací a ubytovací služby (Stravovací a ubytovací služby) , Stravovací a ubytovací služby (Stravovací a ubytovací služby) , Praktická škola dvouletá (Praktická škola dvouletá)

DOD: listopad, prosinec, leden 2015 (viz www.zspskrupka.cz); cena oběda 24,-Kč/den.
Základní škola a praktická škola Arkadie, o. p. s.
Teplice
Praktická škola

Praktická škola dvouletá (Praktická škola dvouletá) , Praktická škola jednoletá (Praktická škola jednoletá)

DOD: na základě individuální domluvy. Cena oběda 23,- Kč, cena svačiny 10,-Kč. Škola je určena pro žáky a studenty s lehkým a středně těžkým mentálním handicapem (s možnou kombinací s tělesným či smyslovým handicapem), po ukončení studia možnost zařazení do rehabilitačních či chráněných dílen Arkadie - společnosti pro komplexní péči o zdravotně postižené.
Střední škola technická AGC a.s.
Teplice
Střední odborné učiliště

Elektrikář (Elektrikář) , Mechanik elektrotechnik (Mechanik elektrotechnik) , Podnikání (Podnikání) , Elektrikář

Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (Ekonomika a podnikání) , Informační technologie (Informační technologie) , Předškolní a mimoškolní pedagogika , Předškolní a mimoškolní pedagogika

DOD: Týden otevřených dveří 1.- 4.12.2014 vždy 13.00 - 16.30, dále sobota dne 10.1.2015 od 9.00 do 13.00hod. Škola je velmi dobře vybavena, v současnosti 180 počítačů slouží přímo výuce . Ve spolupráci s FK Teplice - fotbalové třídy, zlepšené tréninkové podmínky - úprava rozvrhu. Pro podporu výuky využívány DUMy a LMS Moodle. V prostorách školy se nachází kantýna a nápojové automaty. Pedagogický sbor je vysoce kvalifikovaný a stabilní. Ubytování je zajištěno v Domově mládeže SŠ stavební v Teplicích. Podmínky a možnosti - více na našich webových stránkách. podrobné podmínky k přijímacímu řízení na URL: http:/www1.skola-agc.cz/wordpress/.
Střední škola stavební,Teplice, příspěvková organizace
Teplice
Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání (Ekonomika a podnikání) , Nábytkářská a dřevařská výroba (Nábytkářská a dřevařská výroba) , Autoelektrikář (Autoelektrikář) , Elektrikář (Elektrikář) , Instalatér (Instalatér) , Karosář (Karosář) , Klempíř (Klempíř) , Malíř a lakýrník (Malíř a lakýrník) , Mechanik opravář motorových vozidel (Mechanik opravář motorových vozidel) , Obráběč kovů (Obráběč kovů) , Podlahář (Podlahář) , Strojní mechanik (Strojní mechanik) , Truhlář (Truhlář) , Zedník (Zedník) , Malířské a natěračské práce (Malířské a natěračské práce) , Strojírenské práce (Strojírenské práce) , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářská a čalounická výroba) , Zahradnické práce (Zahradnické práce) , Zednické práce (Zednické práce) , Stavební práce (Stavební práce) , Podnikání (Podnikání) , Provozní technika (Provozní technika) , Stavební provoz (Stavební provoz)

Místa poskytovaného vzdělávání nebo školských služeb: 1. Fr.Šrámka 1350,415 02 Teplice, 2. Kubicových 2, 419 01 Duchcov, 3.Tyršova 57, 419 01 Duchcov, 4. Na Příkopě 77, 417 41 Krupka .
Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola, s.r.o.
Dubí
Střední odborná škola

Sociální činnost (Sociální činnost) , Sociální činnost (Sociální činnost)

Vyšší odborná škola

Personální práce obor Personální řízení (Personální práce obor Personální řízení) , Personální práce obor Personální řízení (Personální práce obor Personální řízení) , Sociální práce oboru Sociální práce a sociální pedagogika (Sociální práce oboru Sociální práce a sociální pedagogika) , Sociální práce oboru Sociální práce a sociální pedagogika (Sociální práce oboru Sociální práce a sociální pedagogika)

Dálkové studium bude probíhat ve dnech pracovního volna , nebo ve dnech pracovního klidu (soboty, neděle).
Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
Teplice
Střední škola

Grafický design (Grafický design) , Kosmetické služby (Kosmetické služby) , Obchodník (Obchodník) , Aranžér (Aranžér) , Kadeřník (Kadeřník) , Prodavač (Prodavač) , Šití oděvů (Šití oděvů) , Podnikání (Podnikání) , Podnikání (Podnikání)

Obědy jsou poskytovány v jídelně HŠ - Dobrovolců (vedle gymnázia).
Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, příspěvková organizace
Teplice
Střední škola

Dopravní prostředky (Dopravní prostředky) , Hotelnictví (Hotelnictví) , Informační technologie (Informační technologie) , Obchodní akademie (Obchodní akademie) , Strojírenství (Strojírenství) , Cukrář (Cukrář) , Číšník, servírka (Číšník, servírka) , Kuchař (Kuchař) , Podnikání (Podnikání)

Maturitní obory: Přijímací zkouška dle jednotného zadání z M a ČJ, stanovená zřizovatelem školy, případně jiná forma přijímací zkoušky stanovená MŠMT. Dodavatel zatím není znám. Termín upřesníme na základě rozhodnutí zřizovatele školy 7/8 2014 Přijímací zkoušky pro nástavbové studium se nekonají. Pořadí uchazečů o studium určí průměr vysvědčení z 2. Pololetí 2. Ročníku SŠ a 1. Pololetí 3. Ročníku SŠ. Přijímací zkoušky pro učební obory se nekonají. Pořadí uchazečů o stadium určí průměr vysvědčení z 2.pol. 8.třídy ZŠ a 1.pol. 9.třídy ZŠ. V průběhu studia je možno na HŠ absolvovat barmanský a sommeliérský kurz, výměnné pobyty v zahraničí, tematické zájezdy, lyžařský a vodácký kurz. OA - spolupráce se zahraničními partnery, státní zkoušky z psaní na klávesnici, úvodní seznamovací kurz pro I.roč. školní studentský parlament, SPŠ - výuka informačních technologií, odborná praxe ve II. a III. roč., sportovně turistický kurz pro III.roč., Příprava k přijímacím zkouškám na VŠ, ICT zajištění 11 učeben s VT, připojení na internet, wifi školní i žákovská Dny otevřených dveří: 3.12.2014 /od 9-17hod/, 11.1.2014 /9-14hod, sobota/ Další významné akce školy: Gastroden 27.11.2014-pouze HŠ, Studenstský autosalon 2.10.2014-pouze SPŠ, Autosalon SPŠ-24.6.2015
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 530/11, příspěvková organizace
Teplice
Gymnázium

Gymnázium (Gymnázium) , Gymnázium (Gymnázium) , Gymnázium (Gymnázium)

Škola věnuje zvláštní péči nadaným studentům, zřizuje skupiny pro talentované. Studentům je nabízena široká škála volitelných předmětů. V blízkosti školy je školní jídelna. Škola pořádá poznávací a jazykové zájezdy; v rámci projektů spolupracuje se zahraničními školami. Má dobré materiální zázemí (PC s dataprojektory v učebnách, sportovní areál, skleník, didaktický park, laboratoře..) a kvalifikovaný pedagogický sbor.
Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, Kubicových 2, příspěvková organizace
Duchcov
Střední odborná škola

Gymnázium (Gymnázium) , Gymnázium (Gymnázium) , Geodézie a katastr nemovitostí (Geodézie a katastr nemovitostí) , Geotechnika (Geotechnika) , Technická zařízení budov (Technická zařízení budov) , Mechanik strojů a zařízení (Mechanik strojů a zařízení) , Geotechnika (Geotechnika) , Geodézie a katastr nemovitostí (Geodézie a katastr nemovitostí)

Obor Geotechnika - školní vzdělávací program "Stavební geologie a ekologie".DOD: dle individuální domluvy. Možnost jednodenních stáží pro zájemce o studium.
Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace
Duchcov
Praktická škola

Praktická škola dvouletá (Praktická škola dvouletá)

DOD: po telefonické dohodě. Cena jednoho oběda: 22,- Kč. Škola je určena pro žáky se středně těžkým mentálním, popřípadě lehkým mentálním postižením v kombinaci s dalším zdravotním postižením.
Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov
Krupka
Gymnázium

Gymnázium (Gymnázium) , Gymnázium (Gymnázium)

Podmínky přijetí do čtyřletého studijního cyklu bez přijímacích zkoušek - průměr do 1,50, zároveň však max. 3x hodnocení 3 z povinných předmětů.
Bankovní institut vysoká škola, a.s., Konzultační středisko Teplice
Teplice
Vysoká škola

Finance (Finance) , Bankovní management (Bankovní management) , Bankovní management (Bankovní management) , Právní administrativa v podnikatelské sféře , Právní administrativa v podnikatelské sféře (Právní administrativa v podnikatelské sféře)

Podrobnější informace ke školnému: bakalářské studium prezenční forma - 22 000,- Kč/semestr, bakalářské studium kombinovaná forma -22 000,- Kč/semestr a cena magisterského studia v kombinované formě je 22 000,- Kč/semestr.