Filtru odpovídá celkem 20 škol
Zvolen okres Trutnov Zrušit výběr okresu
Druh školy (5)
Vyšší odborná škola , Střední škola , Základní škola , Střední odborná škola , Střední odborné učiliště
Obor (61)
Obchodní manager , Ekologie a životní prostředí , Lesní mechanizátor , Lesnictví , Mechanizace a služby , Gymnázium , Sociální činnost , ŠVP Gymnázia Trutnov , Veřejnosprávní činnost , Obchodní akademie , Obchodní škola , Praktická škola dvouletá , Dřevařská výroba (Dřevařské práce) , Knihařské práce , Provozní služby , Šití oděvů , Stravovací a ubytovací služby , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce) , Zednické práce , Praktická škola jednoletá , Cukrář , Instalatér , Kuchař-číšník (Kuchař) , Kuchař - číšník (Kuchař-číšník) , Kuchař-číšník, zaměření Číšník (Číšník) , Logistické a finanční služby , Manipulant poštovního provozu a přepravy , Pekař , Tesař , Truhlář , Zedník , Karosář (Autoklempíř) , Kuchař-číšník (Číšník, servírka) , Mechanik strojů a zařízení (Lanovkář) , Prodavač (Prodavač smíšeného zboží) , Strojní mechanik (Zámečník) , Bezpečnostně právní činnost (Ochrana osob a majetku) , Technické lyceum (Specifický záměr vojenský a hasičský) , Veřejně pořádková činnost , Veřejnosprávní činnost (Právní administrativa) , Ekonomika a podnikání , Elektrikář (Elektrikář - slaboproud) , Elektrikář - silnoproud , Elektrotechnika (Slaboproudá elektrotechnika) , Informační technologie (Elektronické počítačové systémy) , Informační technologie (Informační technologie a management) , Nástrojař , Podnikání , Strojírenství (Strojírenství - počítačová grafika) , Strojní mechanik , Aplikovaná chemie (farmaceutické substance, ochrana životního prostředí, zpracování plastů a polymerů) , Cestovní ruch , Hotelnictví , Informační technologie (ŠVP správa počítačových sítí, ŠVP grafické a multimediální aplikace) , Kadeřník , Kosmetické služby (Kosmetička) , Praktická škola , Stavební výroba , Zdravotnické lyceum , Zdravotnický asistent , Diplomovaná všeobecná sestra

Seznam škol v okrese Trutnov

Základní škola a Praktická škola
Dvůr Králové nad Labem
Střední škola

Praktická škola dvouletá

DOD: 1. 11. 2012 Škola pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Trutnov, Procházkova 303
Trutnov
Střední škola

Zdravotnické lyceum , Zdravotnický asistent , Zdravotnický asistent

Vyšší odborná škola

Diplomovaná všeobecná sestra

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna
Hostinné
Střední odborné učiliště

Stavební výroba , Praktická škola

Škola je určena pro klienty se soudně nařízenou ústavní výchovou.
Střední škola informatiky a služeb, Dvůr Králové nad Labem, Elišky Krásnohorské 2069
Dvůr Králové nad Labem
Střední škola

Aplikovaná chemie (farmaceutické substance, ochrana životního prostředí, zpracování plastů a polymerů) , Cestovní ruch , Hotelnictví , Informační technologie (ŠVP správa počítačových sítí, ŠVP grafické a multimediální aplikace) , Kosmetické služby (Kosmetička) , Kadeřník

DOD: 2. 12. 2011, 21. 1. 2012 Škola vlastní tenisové hřiště, hřiště s umělým povrchem na házenou, hřiště s umělým povrchem pro více druhů sportů, posilovnu, knihovnu, školní jídelnu a domov mládeže.
Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101
Trutnov
Střední odborná škola

Elektrotechnika (Slaboproudá elektrotechnika) , Informační technologie (Elektronické počítačové systémy) , Informační technologie (Informační technologie a management) , Strojírenství (Strojírenství - počítačová grafika) , Elektrikář - silnoproud , Elektrikář (Elektrikář - slaboproud) , Nástrojař , Strojní mechanik , Podnikání

DOD: 22. 10. 2011 a 26. 11. 2011 Škola s nadstandardní výukou informačních technologií a výborným materiálně-technickým a personálním zajištěním výuky. Škola je zapojena do programu Microsoft Partneři ve vzdělávání, CISCO Academie, Autodesk Academia. Úspěšně čerpá peníze z fondů Evropské unie.
Střední odborná škola podnikatelská Trutnov, s.r.o.
Trutnov
Střední škola

Ekonomika a podnikání , Ekonomika a podnikání , Ekonomika a podnikání

Střední odborná škola

Ekonomika a podnikání , Ekonomika a podnikání , Ekonomika a podnikání , Ekonomika a podnikání

DOD: 26. listopadu 2011 (od 10 do 14 hodin), 20. ledna 2012 (od 12 do 17 hodin), individuálně na základě domluvy - telefon, e-mail ŠVP Ekonomika a podnikání zaměřené na profesní přípravu žáků v oblasti obchodu a podnikání vč. obchodování na mezinárodních trzích.Dálková forma vzdělávání je pětiletá pro absolventy ZŠ, čtyřletá, resp. tříletá pro absolventy SOU a SOŠ (přijetí do vyššího ročníku s podmínkou vykonání postupových a rozdílových zkoušek).
Střední odborná škola ochrany osob a majetku Malé Svatoňovice s.r.o.
Malé Svatoňovice
Střední škola

Bezpečnostně právní činnost (Ochrana osob a majetku) , Technické lyceum (Specifický záměr vojenský a hasičský) , Veřejnosprávní činnost (Právní administrativa) , Veřejně pořádková činnost , Veřejně pořádková činnost

DOD: 10. 12. 2011, 7. 1. 2012, školu možno navštívit kdykoliv. Škola působí ve vlastním areálu s vlastní jídelnou a ubytováním na DM, k dispozici žákům je sportovní hala, tělocvična, posilovna, sauna, umělá lezecká stěna. Součástí výuky je výuka sebeobrany, judo, karate, lyžařský, horolezecký, branný a střelecký kurz.
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vrchlabí, Krkonošská 265
Vrchlabí
Střední škola

Mechanik strojů a zařízení (Lanovkář) , Karosář (Autoklempíř) , Kuchař-číšník (Číšník, servírka) , Kuchař-číšník (Kuchař) , Prodavač (Prodavač smíšeného zboží) , Strojní mechanik (Zámečník) , Kuchař-číšník (Číšník, servírka) , Strojní mechanik (Zámečník)

DOD: 3.12. 2011, 21.1. 2012 od 8 do 12 hodin. Dobré autobusové i vlakové spojení ze spádové oblasti, výuka každý den od 7:50 do 14:10 hodin.
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
Trutnov
Střední škola

Logistické a finanční služby , Cukrář , Instalatér , Kuchař - číšník (Kuchař-číšník) , Kuchař-číšník (Kuchař) , Kuchař-číšník, zaměření Číšník (Číšník) , Manipulant poštovního provozu a přepravy , Pekař , Tesař , Truhlář , Zedník

DOD: 25. 11. 2011 (14:00 - 18:00 hodin), 26. 11. 2011 (9:00 - 12:00 hodin), 6. 1. 2012 (14:00 - 18:00 hodin), 7. 1. 2012 (9:00 - 12:00 hodin).
Speciální základní škola a Mateřská škola, Trutnov
Trutnov
Základní škola

Praktická škola dvouletá , Praktická škola jednoletá

Odborné učiliště, Hostinné, Mládežnická 329
Hostinné
Střední škola

Dřevařská výroba (Dřevařské práce) , Knihařské práce , Stravovací a ubytovací služby , Šití oděvů , Truhlářská a čalounická výroba (Truhlářské práce) , Zednické práce , Provozní služby

DOD: 10. 11. 2011 Škola svým zařazením patří do sítě speciálních škol pro profesní přípravu žáků se specifickými poruchami učení - žáků ze základních škol praktických a speciálních a neúspěšné žáky ze základních škol.
Obchodní akademie, Trutnov, Malé náměstí 158
Trutnov
Střední škola

Obchodní akademie

DOD: 25. 11. 2011, 30. 1. 2012 Ve 3. a 4. r. si žáci mohou vybrat volitelné předměty dle vlastního zvážení a předpokládaného zaměření. Mohou dát přednost přípravě na přijímací řízení na VŠ a věnovat se mat. cvičením a konverzaci v cizím jazyce nebo se orientovat na praxi v předmětu fiktivní firma či na cestovní ruch.
Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola pro tělesně postižené, Janské Lázně, Obchodní 282
Janské Lázně
Střední škola

Obchodní akademie , Obchodní škola , Praktická škola dvouletá

DOD : Konzultace a návštěva školy kdykoliv po tel. domluvě. Komplexní bezbariérovost, vlastní bazén a tělocvična, RHB a SPC přímo v objektu školy, prodlužování studia v souladu se školským zákonem, 24-hodinová přítomnost zdravotní sestry a asistenčního personálu, 3 počítačové učebny, internet pro všechny.
Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice
Úpice
Střední škola

Gymnázium , Gymnázium , Veřejnosprávní činnost

DOD: 18. 11. 2011 (pá), 19. 11. 2011 (so), 12. 1. 2012 (čt) Škola pořádá: cvičení v přírodě, rafting, lyžařský, cyklistický a ekologický kurz, výměnné a poznávací jazykové zájezdy: Rakousko, Anglie, Litva, Německo. Volný čas studentů: ekologický a zdravotnický kroužek, aktivní činnost Mládeže ČČK, šachy, kroužek FJ, využití internetu zdarma.
Gymnázium, Vrchlabí, Komenského 586
Vrchlabí
Střední škola

Gymnázium , Gymnázium

DOD: 30. 11. 2011, 18. 1. 2012. Obory mají všeobecné zaměření. V přijímacím řízení jsou využívány testy Scio, dalšími kritérii jsou prospěch na ZŠ, úspěšná účast v soutěžích.
Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325
Trutnov
Střední škola

ŠVP Gymnázia Trutnov , ŠVP Gymnázia Trutnov

DOD: 12. 12. 2011 PZ podle SCIO, ŠJ - výběr ze tří druhů jídel, OZP - jen některé, nutná domluva kvalitní výuka cizích jazyků - možnost složení mezinárodních zkoušek z AJ, NJ, jazykové kurzy pro veřejnost, široké kulturní a sportovní aktivity, školní galerie; výuka RJ pouze v případě zájmu žáků
Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304
Dvůr Králové nad Labem
Střední škola

Gymnázium , Gymnázium

DOD: 11. 1. 2012 Škola se nachází v centru města, asi pět minut od autobusového nádraží. Vlastní ubytovací a stravovací kapacitu nemáme, ale jak stravování, tak i ubytování můžeme zajistit na SŠIS Dvůr Králové n.L. Studium je čtyřleté a šestileté se všeobecným zaměřením.
Gymnázium a Střední odborná škola, Hostinné
Hostinné
Střední škola

Gymnázium , Sociální činnost

DOD: 10. 1. 2012. Akreditace MZ ČR pro vzdělávací program: Kvaliikační kurz pro získávání způsobilosti k výkonu povolání - všeobecný sanitář. Akreditace MPSV ČR pro vzdělávací program: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách.
Česká lesnická akademie - střední škola a vyšší odborná škola
Trutnov
Střední škola

Lesnictví , Ekologie a životní prostředí , Lesnictví , Mechanizace a služby , Lesní mechanizátor , Lesnictví

DOD: po telefonické domluvě
Czech Sales Academy - VOŠ a SOŠ s. r. o.
Trutnov
Vyšší odborná škola

Obchodní manager

DOD: školu lze navštívit kdykoli po předchozí dohodě. Jsme internátní SOŠ, která si klade za cíl připravit pro pracovní trh kvalitní obchodníky. Školné se po dobu studia neplatí. Pro studenty jsou připraveny odpolední sportovní aktivity a víkendové aktivity v AJ s rodilými mluvičími. Díky internátnímu režimu je naše škola dostupná pro studenty ze vzdálenějších regionů. Máme vlastní výukové materiály, na kterých spolupracovali nejlepší obchodníci světa. Ubytování a stravování - ano, cena neuvedena. Naše VOŠ je zaměřena na praxi.